Říjen 2016

Úkol: Jen růžová to může být...

30. října 2016 v 16:56
NÁZEV ÚKOLU: Jen růžová to může být...
OBTÍŽNOST ÚKOLU: Pro nováčky - mírná
TYP ÚKOLU: Jiné
CÍL:
Protože Rawnie Fox, dcera Hathor a vnučka Maat, umělcům ukradla všechnu růžovou barvu a nabarvila s ní část pyramidy, je potřeba, aby někdo zašel do města a koupil pár kyblíků různých odstínů. Úkol je to jednoduchý a pravděpodobně by neměly nastat nějaké větší problémy. Dotyčnému bude zapůjčena bezedná plátěná taška, díky níž bude moct odnést více kyblíků a nenadře se. Dostane také dostatečný obnos peněz.

Úkoly

30. října 2016 v 16:34
Úkoly jsou něco jako malé výpravy, jen nejsou tak obtížné, plní je jednotlivci a nemají moc velký vliv na dění v celém táboře jako výpravy. Kdykoliv svoji postavu můžete přihlásit na jeden z úkolů, který tu visí. Pokud postava plní úkol, nesmí se nacházet ve volné hře.
Jeden úkol může plnit pouze jedna postava. Pro přihlášení se na úkol napište do kometářů pod tento článek a my vám zveřejníme odkaz na hrací knihu s úvodním příspěvkem od Vypravěče.

OBTÍŽNOST
Každý úkol je jinak obtížný, některé zvládnou splnit i nováčci, na jiné jsou však už potřeba zkušení a starší polobozi. Samozřejmě můžete nováčka přihlásit do úkolu s vyšší obtížností, ale musíte počítat s tím, že ho pravděpodobně nezvládne, že může být vážně zraněn nebo že dokonce přijde o život.

Pro nováčky - lehké úkoly, které nevyžadují téměř žádný výcvik nebo zkušenost, nehrozí žádné nebezpečí
Mírné - o něco těžší úkoly vyžadující alespoň nějakou malou zkušenost a trénink, ale stále poměrně lehké
Středně obtížné - normální úkol, může jít o zabití párku příšer, špehování hnízda příšer... základní trénink se hodí, pravděpodobně dojde ke zranění
Obtížné - tyhle úkoly už chtějí někoho, kdo ví, co dělá, umí se bránit a nezaskočí ho jen tak nějaká příšera
Pro ostřílené veterány - nováčci nemají šanci, i trénovaným postavám hrozí nebezpečí

TYP
Na tom, zda bude postava úspěšná, také záleží typ úkolu. Postava, která je expert na boj, ale je jinak hlučná jako stádo slonů, asi neuspěje na sledovacím úkolu.

Bojový - cílem takového úkolu je zneškodnit příšeru/y, případně něco podobného
Výzvědný - cílem výzvědného úkolu je zjištění určité informace
Sledovací - cílem tohoto úkolu je sledovat určité místo či osobu/y, hlídat je či jednoduše zakreslovat jejich pohyb
Transportní - cílem transportního úkolu je doručení balíčku či dopisu nebo také něčí doprovod
Pátrací - cílem takového úkolu je vypátrat ztracenou osobu či věc
Jiné - úkol, který se nehodí do jiné kategorie

VOLNÉ ÚKOLY

STARÉ ÚKOLY

×××

Timothy Collingswood

30. října 2016 v 13:15
JMÉNO:Timothy Collingswood
VĚK:31.12. 1997 - 19 let
RODIČ:
Chonsu
ROKY SLUŽBY:0 let
POSTAVENÍ:Nováček
KA:Lemur Catta
PENÍZE:50 EGP
FC:Austin Butler
HRÁČ:Magnoliaen

Redisse Harmönia

27. října 2016 v 19:37
JMÉNO:Redisse Harmönia
VĚK:4. 5. 1998 - 19 let
RODIČ:
Sobek
ROKY SLUŽBY:3 let
POSTAVENÍ:Umělec
KA:leguán
PENÍZE:50 EGP
FC:Emily Doyle
HRÁČ:Ramon

Planina

27. října 2016 v 16:57
Planina je vlastně jen výplň prostoru mezi obydlenou a neobydlenou částí. Dostanete ze z ní do lesa, ale i na poušť a na pláž a na most. Organizují se zde cvičné útoky, při kterých povoluje božský ochránce vstup slabším příšerám, ale také běžné lekce boje či trénování a ovládání schopností. Pro zkoušení schopností je to zde ideální - tráva je suchá a promíchaná s kamenitou zemí, keříků tu je pomálu a je tu dost místa.

HRÁT NA PLANINĚ


Ztracení & mrtví

27. října 2016 v 16:49
ZTRACENÍMRTVÍ
Scarlett Winter, dcera Sachmet
×××

Volby na Faraona

27. října 2016 v 16:48
???


Papyrová pole

27. října 2016 v 16:43
Papyrová pole jsou na jižním břehu ostrova a zvolna přechází v sám Nil, takže musíte dávat dobrý pozor, abyste při svém dalším kroku nezahučeli přímo do vody. Někde roste papyrus hustěji než jinde a může posloužit jako docela měkký polštář. Písaři si sem chodí pro papyrus na svitky, aby měli na co psát a aby se naučili, jak se z nich svitky vůbec vyrábí, umělci z něj mají plátna a ostatní sem chodí prostě odpočívat. Můžete zahlédnout volavku či ibise, pokud máte štěstí. Je tu klid a ticho ruší jen ševelení listí.

HRÁT NA POLÍCH


Aréna

27. října 2016 v 16:33
Aréna je rozdělena do tří částí - na střelnici, zápasiště a zbrojnici. Do zbrojnice, do které se dostanete buď bočním venkovním vchodem nebo přímo z arény, smí přirozeně pouze vojáci, ale ani ti si odtamtud nesmí brát jen tak zbraně, jen půjčovat. Pokud se koná nějaká lekce s určitou zbraní, kterou nemáte, ale přesto se jí chcete zúčastnit, můžete si ji vypůjčit, ale nemá cenu se učit bojovat se sekerou, kterou stejně nemáte, a ani nikdy nebudete chtít, takže zvažte, jestli vám to úsilí zato stojí.
Na střelnici se přirozeně trénuje lukostřelba a střílení kuší, zápasiště je plné slaměných panáků na trénování boje s nějakou zbraní či beze zbraně a okolo toho všeho je velký okruh na trénování celkové výdrže. Zbrojnice funguje jako sklad náhradních zbraní, ale také jiných nástrojů - lan, dalších panáků, jejich náhradních částí a podobně.

HRÁT NA STŘELNICI

HRÁT NA ZÁPASIŠTI

HRÁT VE ZBROJNICI