Raphaella Dragonetti di Bela

24. října 2016 v 18:24
JMÉNO:Raphaella Dragonetti di Bela
VĚK:31. 7. 1998 - 18 let
RODIČ:
Sobek
RODINA:
Rachel Donatella di Bela - sestra
ROKY SLUŽBY:0 let
POSTAVENÍ:Voják
KA:Labuť černá
PENÍZE:55 EGP
FC:Ruby Rose
HRÁČ:Sin


Vlasy černé jako uhel nechává krátké a boky holí břitvou. Nemá ráda, když jí moc dlouhé vlasy lezou do očí, takže je spíš za krátké účesy. Její oči jsou blankytně modré a většinou i docela chladné a neústupné. Její kůže je všelijaká - v létě, když je hodně na sluníčku, bývá i obecně tmavší, zatímco v zimě vybledne a zdá se mnohem světlejší, ačkoliv byste do ní ani tehdy netipli, že pochází odněkud ze severu. Spíš byste ji tipli jako míšenku nějakého Španěla či Itala s klasickým bílým Evropanem. Neváží moc a velkou část její váhy zastávají svaly, ne tuk. Její tělo je totiž svalnaté a vysportované, příliš ženských křivek byste na něm nenašli. Ale při tom správném oblečení umí navodit správný ženský dojem. Rozhodně byste do ní neřekli, že je slabé vychrtlé párátko. Výškově je spíš nadprůměr, ale stejně nijak extra mezi ostatními nevyniká. V davu byste si jí nejspíš všimli až po delším koukání, ale rozhodně zaujme četnými tetováními, která se snad úplně vyhnula jen obličeji. Nebudu vás unavovat jejich výčtem, sami je nikdy nespočítáte přesně. Ani ona už pořádně neví, kolik jich vlastně má. Je to podobné jako s mateřskými znaménky.
Na kloubech má jizvičky z různých bitek, normálně si jich ale obvykle nevšimnete skrz mnohá tetování, která zdobí její tělo. Na břiše na pravém boku má dlouhou jizvu od nože.


Raph je... jiná. Jistě, všichni polobozi jsou svým způsobem jiní a neobvyklí, ale Raphaella je zvláštní i mezi polobohy. Bude na vás působit příjemně, ale zároveň vám bude něco říkat, že si na tuhle holku máte dát dobrý pozor. Od pohledu bude totiž jasné, že s ní žádné žerty nebudou. Snadno se naštve, možná až moc snadno, ale stejně snadno se také uklidní - tedy alespoň na povrch. Může se na vás široce přátelsky usmívat a stejně v jejích očích rozeznáte nenávist. Většinu času se ale s podobnými přízemními emocemi vůbec nezahazuje. Neřeší každodenní vztahy, které mohou ze dne na den vyprchat. Nevěří nikomu kromě sebe a své sestry Rachel. O sobě toho moc nenapovídá, ale vcelku ráda si poslechne leccos o ostatních. Je totiž toho názoru, že každá, byť zprvu nepodstatná, informace se může hodit.
Je energická, nejraději by neustále něco dělala, i kdyby bylo třeba padesát stupňů. Nezvládá jen tak ležet a nic nedělat, pořád poposedává a vrtí se, ale přesto se celkem snadno soustředí a nedělá jí problém se nějakou záležitostí zabývat delší dobu. Nerada se na někoho váže. Jednak jí to nejde, jednak o ostatní ani moc nestojí. Nevěří totiž tomu, že by jí někdo pomohl, kdyby byla v úzkých. Což se pochopitelně může ještě změnit. Proto jí nevadí nejrůznější zálety a úlety na jednu noc, na víc se stejně ani nezmůže.
Je tvrdá realistka. Nerada dává ostatním falešné naděje, ale zase je zbytečně neničí, pokud jsou oprávněné. Raději ale bude smířená s neúspěchem a pak jásat, když se to nakonec podaří, než aby zbytečně doufala a pak byla zklamaná ještě víc. Nesnáší naivitu a nošení růžových brýlí. Nikdy si nerozuměla s dívkami ve svém věku. Nebo spíš vůbec s děvčaty. Dnes je to ale trochu jinak. Nedá se o ní říct, že je lesba, i když technicky vzato zčásti ano. Je ale schopná si něco začít i s mužem, jen ne se stejně starým nebo mladším. Musí působit dospěle a vyspěle, aby vůbec projevila náklonnost.


Raphaella se narodila jedné zvláštní ženě se zvláštním zázemím. Jmenovala se Janette a byla družkou mafiánského kmotra v Itálii. Ten se ovšem maskoval jako výrobce zbraní, které pak za velké balíky peněz prodával do celého světa, jelikož byly dost kvalitní a smrtící. Naprosto normální. Jenže před ní se stihla narodit její sestra a dvojče, Rachel. Jakoby snad těch pár minut mělo co dělat s tím, že Rachel je ta racionálnější a umírněnější, zatímco Raphaella ta živější a lehkomyslnější. Ale popojedeme.
Janette byla svému partnerovi, Alfredovi, naprosto oddaná a věrná, jenže jednoho dne podlehla jinému muži. Byl šarmantní, ačkoliv zároveň bezohledný a krutý. Vyspala se s ním. On jí s klidem prozradil svoji identitu a taky to, že jednoho dne si dítě, které porodí, zavolá k sobě. Ani jeden ale nepočítal s tím, že se jí narodí dvojčata. Janette to Alfredovi nikdy neprozradila. Po celou tu dobu to držela v tajnosti, protože se bála, že by ji vyhodil. A tak se narodily sestry di Belle.
V mládí si tolik blízké nebyly, Raph byla příliš živá, vyžadovala pozornost všech okolo, zato Rachel ne. Janette se je obě snažila směrovat jinam, ovšem Alfred trval na tom, aby se jeho dvě princezničky naučily střílet a bojovat, protože nikdy neví, kdy je bude chtít nepřátelská mafie unést nebo jim nějak ublížit. Chtěl, aby byly samostatné. Ale Janette je takové nechtěla. Nechtěla, aby se podobaly jejich pravému otci. A s hrůzou začínala zjišťovat, že Raphaela začíná být podobně krutá a bezcitná jako on. Jednou ji například přistihla, jak se rýpe klacíkem v polomrtvém ptáčkovi na zemi. Jindy zase s převelikým potěšením zašlapovala brouky a nechávala po nich mastné skvrny na kachlicích ve městě. A to jí nebylo ani deset. A už tehdy se vyžívala v bojových uměních, ráda bušila do boxovacího pytle a přebytečnou energii vybíjela běháním nebo plaváním, které jí také docela šlo.
Po dobu základní školy měly obě dvě holčičky domácí učitele, které jim vybíral jejich nevlastní otec. Nikdo z nich netušil, že je jejich otcem Sobek, jen Janette. Obě měly, nač si jen vzpomněly, a že toho Raph kolikrát nepěkně využívala. V osmi letech třeba dostala tygří mládě. Které si vychovala a později jí dělalo společníka, než začala mít Janette strach, že její holčičku zraní, a využila svého vlivu na Alfreda, aby dal tygra pryč. Čímž od sebe Raph ještě víc odstrčila. Celkově si dvojčata s matkou moc nerozuměla. Rachel ležela v knížkách, případně trénovala, Raphaela běhala po městě a dělala neplechu, což nebyla její představa o jejích dcerách.
Pak přišla střední. Tehdy už šly obě dvě do "normální školy". Poprvé se setkaly s dalšími vrstevníky, seznámily se s jinými lidmi ve stejném věku a byly nuceny dodržovat jakýsi řád, který tam vládl. Raph se okamžitě dostala nahoru na společenském žebříčku. Ostatní ji buď obdivovali nebo nesnášeli. Byla takový ten typ holky, která má vždycky, co chce, která je hrozně uvolněná, může si všechno dovolit, protože je i mazánek učitelů, a vůbec je oblíbená. Do toho se začala už v té době tetovat. Všemožnými motivy. To je vlastně to jediné, jak od sebe Raphaellu od Rachel rozeznáte. Ovšem často se stávalo, že si Raphaela tetování zakryla a šla něco vyřídit jménem Rachel. V té době si začaly být víc blízké. Raph si Rach hlídala a kryla ji, když to bylo potřeba. Nebála se dát přes hubu klukovi, který byl moc dotěrný, protože věděla, že Rach by to neudělala.
Raph se o kluky ani vztahy moc nestarala. Sem tam se s někým vyspala a pak ho zase odkopla. Nikdy to netrvalo déle, neuměla se vázat a neumí to dodnes. Vlastně se ani nechce vázat. Udělala to jednou a nikdy na to nejspíš nezapomene. Poznala ho v prváku. V prváku, kdy ještě byla "nevinnou" dívenkou. O dva ročníky výš byl kluk, Fernando se jmenoval, a tomu padla do oka. Začal se s ní stýkat, nejdřív jen jako kamarádi, občas spolu šli a zahulili si trávu - to on jí ukázal "kouzlo" drog - a jinak spolu nic neměli. Byl potetovaný, měl vyholenou hlavu a slintaly po něm snad všechny holky, co jich na škole bylo. Snad kromě Rach, které se nejspíš vůbec nezamlouval. Ale Raphaelle učaroval. Chtěla ho. Chtěla ho mít pro sebe. A taky že ho získala. Hned první noc se spolu vyspali a tím se vlastně dali dohromady. Jenže on ji podvedl. Jednou. Dvakrát. Třikrát. A Raph mu to trpěla. Taky měla pár záletů, ale vždycky to bylo tehdy, kdy se opila nebo zhulila, takže se to dle jejího názoru dalo omluvit. On to dělal z vlastní vůle a ještě tvrdil, jak moc toho lituje. A ona blbá mu věřila. Vyholila si kvůli němu vlasy, nechala si udělat další tetování a myslela si, že ho tím zaujme natolik, že nebude chodit za jinými. Ale nepřestal. A počtvrté se pokusil svést i její sestru. To se stalo o rok později. Tehdy ho Raphaela zmlátila do krve. Zlomila mu snad tři žebra, vyrazila dva zuby, způsobila otřes mozku, když mu hlavou třískla o kamennou zídku, a zlomila ruku. O četných monoklech a podlitinách ani nemluvím. Když se pak vrátil druhý den do školy, všem bylo jasné, kdo mu to udělal. To bylo těsně před maturitami. Neodmaturoval. A když se vrátil s prosíkem k Raph a sliboval jí, že když se k němu vrátí, už nikdy ji nepodvede, ještě mu přidala i za tu maturitu.
Tenhle románek pochopitelně neunikl jejímu otci, který měl špehy všude. Normálního otce by to rozzuřilo, ale on byl nadšený. Chválil Raphaellu, jak s ním zatočila. Jenže tím to nekončilo. O několik měsíců později Fernanda uviděla s Rachel, jak se spolu nadšeně baví, smějí se a drží se za ruce. Neměl už vyholenou hlavu a dost z tetování měl zakrytých nebo snad úplně odstraněných. Nechápala to. Od Rachel pak zjistila, že mu pomáhá se učit na reparát. Rach byla vždycky přes učení dobrá a klidně by mohla maturovat už ve třeťáku. V tu chvíli už Raphaela věděla, že se Fernando reparátu nedožije. Zkazil ji ještě víc, než to zvládl její pravý otec, a ona se mu hodlala za to pomstít. Moc dobře věděla, co dělá. Sebrala doma pistoli s tlumiček - nic těžkého, byla jich tam všude spousta a zacházet s nimi uměla dost dobře. Smluvila si s ním schůzku jménem Rachel, zakryla si tetování a sešla se s ním v parku. Celou tu dobu si myslel, že mluví s Rachel, ale v momentě, kdy u spánku ucítil hlaveň s nasazeným tlumičem, se mu rozšířily zorničky v pochopení. Vystřelila a jeho tělo se s prostřeleným spánkem skácelo k zemi. Za nezvěstného byl prohlášen až po několika měsících. Jeho rodina se ho zřekla, když se dozvěděli, že bere drogy a porušuje zákon, a on jim neřekl, že s tím přestal. Pohřešovali ho až tehdy, kdy se nedostavil k opravné maturitě.
Raphaella neměla výčitky. Otci i sestře přiznala, že ho zabila, a necítila žádnou vinu. Vždyť jenom chránila svoji sestru. Bylo jí sedmnáct, skoro osmnáct, když ji otec začal po nocích posílat na menší akcičky. Věřil jí víc než jiným svým mužům a navíc ve své dceři cítil cosi zvláštního, co mu dodávalo dojem, že právě ona bude výborná na vyhrožování, vydírání a podobně. A taky že byla. Akorát při jedné z jejích prvních akcí ji poranili na boku nožem. Málem vykrvácela, než se dostavila pomoc, ale ji to až neskutečným způsobem vzrušovalo a pumpovalo adrenalinem.
Všechno by bylo ideální, nebýt toho, že za ní jednou večer, kdy se zrovna Raph chystala na další misi, přišla Rach a svěřila se jí, že při jedné své procházce mluvila s hadem. Že si dobře pokecali a že ho vyzpovídala o jeho životním stylu. Raph jí nechtěla věřit, ale pak se jí vybavilo, jak zaslechla pár divných syčivých slov, když šla kolem jezírka v parku. Myslela si, že se jí to zdálo. Ale bylo to skutečné. A zaslechl je Alfredův špeh. Všechno napráskal tatínkovi a ten to začal probírat se Janette. Ta mu to po chvíli nátlaku všechno vyklopila. O tom, jak ho podvedla, o Sobekovi, o dcerách a jejich původu, o tom, že budou muset jít do nějakého Malého Luxoru či čeho, prostě všechno. Alfred nebyl nadšený, spíš zuřil, ale pořád mu na srdci leželo dobro dívek, které vychovával a vzal za vlastní. Proto, jakmile se jim začal v hlavách ozývat divný mužský hlas nabádající je k přesunu do tábora, jim umožnil odletět do Egypta a se vším komfortem je přepravil až do pouště, tam ale musely pokračovat samotné.○ PRIMÁRNÍ ZBRAŇ: Dvě dlouhé dýky požehnané bohyní Sachmet, takže se nikdy neztupí
○ SEKUNDÁRNÍ ZBRAŇ: Bič
○ DALŠÍ ZBRANĚ:
• xxx

LEKCE:

ČAROVNÉ PŘEDMĚTY:
• xxx

VÝPRAVY:
• xxx


VLASTNOSTI:
SÍLA9/10
RYCHLOST8/10
OBRATNOST6/10
VÝDRŽ7/10
SCHOPNOST5/10

DOVEDNOSTI:
Boj s mečem0. level▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Boj s dýkami/noži2. level▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Boj s kopím/oštěpem0. level▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Boj se sekerou0. level▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Střelba z luku/kuše0. level▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Boj beze zbraně3. level▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Léčitelství0. level▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Psaní hieroglyfů0. level▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Umění0. level▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Špionáž1. level▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SCHOPNOSTI:
PHYSICAL ABILITY3/10▬▬▬▬▬▬▬▬▬


DRUH: Labuť černá
JMÉNO: Lucia
POVAHA:
Je naprostým popřením Raphaeliny povahy. Je trochu zakřiknutá a introvertní, ale jinak je k ostatním Ka i polobohům milá a přátelská, nesnaží se dělat problémy. Naopak se snaží Raphaelu trochu mírnit, snaží se, aby se tolik nevrhala do životu nebezpečných situací. Má ochranné sklony a také tendenci se bát i tehdy, kd Ale Raph jí opovrhuje a naprosto sabotuje její snahu.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama