Registrace

22. října 2016 v 18:57
1. NICK HRÁČE: Jak vás budeme oslovovat my i ostatní.

2. JMÉNO POSTAVY: Vyberte takové, jaké se tu ještě neobjevilo (ani podobné, pokud možno), buďte originální, existuje spousta krásných jmen. Nesmí se shodovat se jménem osoby, kterou jste vybrali jako vzhled postavy, a nesmí být stejné jako jméno slavné osobnosti či postavy z knih, seriálů etc. Nemusí být egyptské, postava se může narodit někde úplně jinde, ale logicky by se mělo jméno shodovat se zemí původu či národností postavy.
Nevhodná jména: Harry Potter, Agatha Christie, James Bond, Červená Karkulka, Kocour Mikeš etc.

3. DATUM NAROZENÍ + VĚK: 12-18 let, po individuální domluvě můžeme zkušeným a prověřeným hráčům povolit i mladší. Napište přesné datum spolu s věkem a pokud je postavě 18 let, měla by mít prodlevu mezi oslavením devatenáctých narozenin alespoň půl roku. Věk vám budeme pravidelně aktualizovat a narozeniny pro daný měsíc uvidíte v menu.

4. BOŽSKÝ RODIČ: Vybíráte jednoho boha z článku zde a zde. Podle toho se také odvíjí schopnosti a některé povahové rysy postavy, které byste měli dodržet. Syn Thovta rozhodně nebude polobohem, který se bude vrhat do boje, a stejně tak třeba dcera Sutecha nebude zakřiknutá dívenka.

+ RODINA: Pokud si registrujete něčího sourozence (ne od božského rodiče), bratrance, popř. dítě atp., napište sem jméno oné postavy.

5. VZHLED: Vzhled nemusí mít dvě A4, stačí stručně a popisujte hlavně to, co nejde vidět na fotkách - tělesná konstrukce, tetování, jizvy atp.

6. POVAHA: Neměla by být moc krátká, s několika řádky vám registraci opravdu nepřijmeme. Opět, nemusí to být sáhodlouhá esej, ale měli byste tam vystihnout charakter své postavy. Myslete také na výběr božského rodiče - syn Thovta nikdy nebude vynikajícím bojovníkem a dcera Sachmet zase nebude studijní typ. Dejte si pozor na protiřečení a pamatujte, že každý má nějaké slabé stránky.

7. HISTORIE: Kde žila postava před příchodem do Malého Luxoru? Měla náhradního rodiče? Co se s rodiči stalo? Stalo se jí v minulosti něco podstatného?

8. VÝBĚR ZBRANĚ: Vybíráte postavě jednu primární a jednu sekundární zbraň z následujícího seznamu. Později budete moci ve hře získat další. Vpravo u primární je zbraň obecně a vlevo jsou její typy, které podrobně najdete popsané zde. Vybíráte konkrétní typ zbraně (kromě bojové hole), ne že napíšete jen meč!
Zbraně postavy získávají až s výběrem postavení a jsou z božského bronzu. Pokud už nějakou mají při vstupu (např. meč asi těžko, ale třeba nůž atp.), bude jim odebrána a znovu přidělena při volbě postavení.

PRIMÁRNÍ ZBRAŇ
MečXiphos, spatha, chopeš
Dýky (2x)Klasické, stilet, cinquedea
Nože (2x)Bojové, lovecké, jatagan
Kopí
Oštěp
SekeraJednoruční, dvoubřitá, obouruční

SEKUNDÁRNÍ ZBRAŇ:
Vrhací dýky
Vrhací nože
Bič
Prak

9. KA: Podrobný popis Ka a seznam již použitých najdete tady. Ka obvykle představují nějakou část polobohovy duše, mohou mít tedy rozličné povahy. Vypadají jako zvířata a nemohou to být příšery ani magická zvířata! Pokud si nevíte s Ka rady nebo vás žádné nenapadá, napište, že chcete, abychom ho postavě vybrali my. Vybereme jeho vzhled i povahu, ale vy si ho smíte pojmenovat podle sebe.
Ke Ka také připište:
• Jméno Ka:
• Fotka Ka:
• Povaha Ka:

10. FACECLAIM + FOTOGRAFIE: Napište sem jméno člověka, kterého jste vybrali pro vzhled své postavy, a přidejte alespoň jednu fotku. Pokud jich chcete víc, můžete je poslat, ale jen jednu si zvolte jako tu hlavní.
Hlavní fotka musí mít minimální rozměry 330 na výšku a 220 na šířku, abychom ji mohli dobře oříznout. Mělo by tam být člověku dobře vidět do obličeje. Pokud nezašlete dostatečně velkou fotku, vybereme jinou z dalších fotek, co zašlete, nebo si sami nějakou vyhledáme podle faceclaimu.
Seznam použitých faceclaimů - dejte si pozor, aby zde tato tvář už nebyla.
Příklady nevhodných fotek: 1 - není vidět do tváře, 2 - nemá fc, 3 - nevhodný věk, 4 - není vidět do tváře, 5 - nemá fc

11. DOVEDNOSTI:
Máte k dispozici 35 bodů a ty rozdělte mezi tyto dovednosti:
SÍLA
RYCHLOST
OBRATNOST
VÝDRŽ
SCHOPNOST - jak snadno se postava učí ovládat nové schopnosti
Tyto dovednosti už nelze později měnit (jen ve výjimečných případech, případně jako potrestání), maximum je 10 bodů a 5 bodů berte jako lidský průměr, pod 5 podprůměr, nad 5 nadprůměr, u polobohů je 6-7 průměr. Berte ohled na to, že drobounká dívenka rozhodně nebude mít v síle 9.

12. PRVNÍ SCHOPNOST: Vyberte postavě jednu schopnost od jejího božského rodiče, kterou chcete, aby se naučila jako první. Bude ji mít ale jen na prvním stupni, což znamená, že se u ní projevuje pouze tehdy, kdy prožívá nějaké doopravdy silné emoce.

13. KDO VÁS PŘIVEDL: Pokud to byl některý z našich hráčů, napište jeho přezdívku, všem jeho postavám se zvýší level jedné schopnosti a vy získáte pro vaši postavu level navíc do její začáteční schopnosti. Pokud jste jen někde viděli reklamu, můžete napsat kde.

14. KONTAKT: Nechceme po vás samozřejmě číslo na mobil nebo vaši adresu, ale facebook, pokud proti tomu vyloženě něco nemáte, abychom vás mohli lépe zkontaktovat, kdyby byl nějaký problém s registrací. Také prosím napište, zda byste chtěli přidat do společné skupiny a chatu, kde se lépe domlouvají hry a také se tam dozvíte okamžitě o všech novinkách ze hry. Pokud ne facebook, tak alespoň e-mail.

KONTROLNÍ OTÁZKY (vyplňujete pouze při registraci první postavy):
• Popiš co nejpodrobněji, kde se Malý Luxor nachází.
• Kolik existuje postavení v Malém Luxoru?
• Který bůh je patronem lukostřelby?
• Vyjmenuj alespoň čtyři nestvůry.
• Kdo je Sutechovou manželkou?
• V kolika letech se polobůh stává vysloužilým a jaké má pak možnosti?
 


Komentáře

1 Tie Tie | 24. října 2017 v 18:51 | Reagovat

1. NICK HRÁČE: Tie

2. JMÉNO POSTAVY: Cassie Jade Wade

3. DATUM NAROZENÍ + VĚK: 16 let; 22. 6. 2001

4. BOŽSKÝ RODIČ: Sekret

5. VZHLED:
Jak tedy vypadá Cassie? Začneme-li s její výškou, nejedná se o žádného obra, přehoupla se tedy něco málo přes metr šedesát. Není to moc, ale má lepší věci na práci, než si s tím dělat starosti. Není moc atleticky založená, zároveň není ani vychrtlá - co si budeme povídat, nemá ani žádné faldíky, ale modelka z ní asi nebude a to nejen kvůli té výšce. Pas má sic užší, zato je to prostě zdravě udělaná holčina, ať už se kouknete na její boky a stehna nebo na hrudník. Pokožtu přitom má světlou, zato ale ne nezdravě bledou.
Co se obličejíku týče, i na něm je vidět, že to není žádné vyžle, nějaké dojem nafouknutých tváří ani zdaleka nevytváří. Má výrazé líce, hezky tvarované, plné rtíky a roztomilý, kulatý nosík. Ku roztomilosti jí pomáhají i velké, čokoládově hnědé oči plné nezbednosti, laskavosti a nevinnosti. Nad nimi se nachází elegantně klenuté obočí a obličej rámují dlouhé, blonďaté, vlnité vlasy.
Obléká se jak se zrovna cítí. Ne vždy tedy vypadá jako módní hvězda, jelikož módu moc neřeší, ale musí se jí nechat, že nějaké to ženské oko má a nepřipomíná vyloženě strašáka ze zelí. Preferuje světlé nebo pestré barvy. Tot je však vše, nejedná se ani tak o někoho, kdo by vzhledem vyčuhoval z davu.

6. POVAHA:
Že jí přehlédnete? To je tak docela možné. Že jí přeslechnete? Tak to byste byli fakt dobří. Cassie je takové malé tornádo dobré vůle. Neustále něco dělá, někde lítá a hlavně, vyžaduje pozornost a společnost. Pokud jí není společnost zajištěna, strádá. Je to extrovert, vskutku, moc ráda s ostatními kecá, probírá věci, řeší zábavné nepodstatné blbosti. Je dost otevřená, vlastně nic nezkrývá - co na duši, to na jazyku, jak se říká. Dobré je, že Cassie na druhých vidí převážně jen dobré věci, a i tu nejohavnější vlastnost dokáže vystínit v takovém světle, že si z vraha by snad udělala svatouška. Je dost naivní a lehce manipulovatelná, snadno odpouští - když se vůbec naštve - a věří, že v každém se zkrývá krásná květinka hodná druhé šance. Na druhou stranu, není to naprostá hlupačka - dokáže si celkem dobře své názory oargumentovat a společně s nevinností a čirou dobrotou v jejích očích se prostě najde jen málo lidí, kteří by jí dokázali odolat.
Je dost přelétavá a zároveň tvrdohlavá. Zajímavý protiklad, že? Však v praxi to vypadá tak, že se naplno něčemu věnuje a stačí, aby kolem ní prolétnul motýl a už ho honí. Kdežto když si usmyslí, že se stane něčí kamarádkou, je schopná ho pronásledovat dlouhé dny.
Kdo ví, co se honí v její hlavě? Asi jen samotní bohové. Každopádně, často jí napadají různé střelené a ne zrovna lehce providitelné nápady, ne-li přímo hloupé a nemožné. Ale ona to stejně zkusí. A ráda. A příště zase. Když totiž strčíte někam čumák a někdo vás do něj kousne, proč tam nestrčit pro jistoti celou hlavu?

7. HISTORIE:  

8. VÝBĚR ZBRANĚ:
Primární:
Lovecké nože (2x)

Sekundární:
Prak

9. KA: Krajta (albín)
Jméno Ka: Millie
Fotka Ka: https://i.pinimg.com/236x/68/6f/70/686f704275cf409e4b5386ce4e149691--paint-amazing-photos.jpg
Povaha Ka: Čekali byste snad, že hadi jsou slizcí, lstiví a zákeřní? Tak to asi neznáte Millie. Jejími charakteristickými znaky jsou její čistě bílá barva, nezvyklá velikost (jelikož se jedná vskutku o obra mezi hady) a také skutečnost, že prosím nemá zuby. A ráda to také ukazuje světu, neboť svou tlamu neustále otevírá, jakoby se snad snažila smát, ale i přes absenci mimických svalů to vskutku vypadá, jakoby se neustále culila. Je to hotové zlatíčko. Není tak činorodá, jako Cassie, zato svým způsobem stejně střelená a někdy její slova nedávají smysl. Představuje milou, laskavou část Cassie, protože laskavější stvoření, než je Millie, byste asi nenašli. Každého se zastává, je optimistická, vše se jí líbí, na všechno vám řekne že je super a vůbec, nešetří ani s pochvalou i komplimenty, i kdyby vám měla jen pochválit jak krásně to máte rozcuchané vlasy. Myslí to samozřejmě upřímně, jelikož je moc nevinná na to, aby pochopila něco, jako sarkasmus nebo ironii a není snad věc, kterou by vám neprominula.

10. FACECLAIM + FOTOGRAFIE:
Olivia Holt
https://pmcdeadline2.files.wordpress.com/2015/11/ohs4.jpg?w=605
http://cdn04.cdn.justjaredjr.com/wp-content/uploads/pictures/2015/05/olivia-bello/olivia-holt-young-hollywood-cover-may-2015-bello-mag-05.jpg

11. DOVEDNOSTI:

SÍLA: 4
RYCHLOST: 9
OBRATNOST: 7
VÝDRŽ: 5
SCHOPNOST: 10

12. PRVNÍ SCHOPNOST:
Vitakineze

13. KDO VÁS PŘIVEDL: Sin

14. KONTAKT:
aleagatch@post.cz

KONTROLNÍ OTÁZKY
1) V Egyptě, na ostrově Armant na řece Nil, asi 16 kilometrů od Luxoru - dá se na něj dostat přes pro smrtelníky neviditelný most.

2) Kolik existuje postavení v Malém Luxoru?
16 - Generál, Knihovník, Organizátor, Instruktor, Velekněžka, Kapitán, Archivář, Hlavní kuchař, Zasvěcená, Voják, Písař, Umělec, Knežka, Nováčci a Trestanci

3) Který bůh je patronem lukostřelby?:
Neit

4) Vyjmenuj alespoň čtyři nestvůry:
Succuba, Hydra, Fénix, Harpyje

5) Kdo je Sutechovou manželkou?:
Nebthet

6) V kolika letech se polobůh stává vysloužilým a jaké má pak možnosti?
23 let - stávají se vysloužilci, můžou buďto opustit ostrov a žít si podle sebe, nebo pomáhat s tréninkem mladších

2 Tie Tie | 24. října 2017 v 18:52 | Reagovat

//Pardon! Pardon, odeslalo se to dříve, ještě musím doplnit historii ^^"

3 Razac Razac | 29. října 2017 v 19:16 | Reagovat

Nick: Razac
Jméno postavy: Kyllar Stern
Datum narození: 8.9.2000
Božský rodič: Anup
Vzhled: Kyllar je vysoký asi metr osmdesát, tmavé krátké vlasy, sytě ledově modré oči. Na první pohled odtažitý až strnulý, nebo naopak příliš roztěkaný. Postavově je to spíše drobek než hromada svalů. Žádná zvláštní znamení, či jizvy nebo tetování nenosí.
Povaha: Zpočátku je Kyllar nedůvěřivý a odtažitý, ale uvnitř je to dobrák, který neublíží mouše. Lidi si k tělu moc nepouští, jelikož se v minulosti několikrát hodně sekl. Nerad se plete do záležitostí ostatních, ale když vidí nespravedlnost, tak se ozve, ale i když mu to chvíli trvá. Někdy se z něj stává kus ledu, kdy je netečný ke všemu okolo. V té době je dobré nechat ho být.
Historie: Kyllar se narodil v Londýně, ve větším, ale dobře zařízeném domě. Žil tam společně s matkou, která se ho snažila chránit před vlivy vnějšího světa a před otčímem a pravým otcem. Jako malý byl nesnášený, hlavně ze strany otčíma, který se ho párkrát pokusil zabít, ale tak aby to vypadalo jako nehoda. V době, kdy nastupoval do školky, se choval jako rebel, dělal si co chtěl. Doma byl vždy v klidu, ale jakmile matka či otec, podle toho kdo ho vedl do školky, se změnil v rebela, díky čemuž si nenacházel kamarády. Doma byl vždy v klidu, hlavně proto, že ho otčím dennodenně mlátil. Pak přišlo období školy, kde se vše obrátilo. Už nebyl rebelem, ale obětním beránkem. Uzavřel se před světem. Nikdo ho nebral vážně, všichni si z, něj dělali srandu. Otčím od nich odešel, díky čemuž si matka myslela, že se zase začne Kyllar bavit, prostě, že bude tím klukem jakým byl dříve. Jenže ono to bylo spíš naopak. Kyllar se začal ještě více uzavírat do sebe, sice si občas našel pár "kamarádů", ale ti ho rychle opustili. Raději trávil čas sám v klidu a tichu nebo se sluchátky na uších. S vyšším věkem se Kyllar začal zajímat o starověký Egypt a vše okolo, hlavně o boha Anupa a také o počítače. Vydal se na střední školu o počítačích, kde ho spolužáci ignorovali nebo za ním šli, když potřebovali pomoct, jelikož byl jedním z těch lepších studentů. Nic víc, nic míň. Pak přišlo období krize, kdy se matka musela odstěhovat. Bylo to nečekané, když Kyllar zjistil, že se matka během dopoledne odstěhovala a Kyllarovi zanechala jen batoh s věcmi, dvě dýky a sadu vrhacích dýk. A vzkaz, že se musela narychlo odstěhovat, pod nímž byla adresa Malého Luxoru, společně s letenkou a nějakými penězi, aby měl co jíst a tak.
Výběr zbraně: Dvě obyčejné dýky, sada vrhacích dýk
Ka: Jméno: Durzo
Ka: Vzhled: Nevím
Ka: Povaha: Kamarádský, ale také hodně nebezpečný pes/cokoliv jiného, který vyvrací rčení, že pes který štěká nekouše. On zvládá obojí.
Dovednost:
Síla: 7
Rychlost: 7
Obratnost: 7
Výdrž: 7
Schopnost: 7
První schopnost: Shapeshifting
Kdo mě přivedl: - - -
Kontakt: Facebook: Jan Vavruška
Kontrolní otázky: 1. Egypt, ostrov Armant na řece Nil, 16 km od Luxoru, přes most pro smrtelníky neviditelný.
2. Generál, knihovník, organizátor, instruktor, veleknežka, kapitán, archivář, hlavní kuchař, zasvěcená, voják, písař6, umělec, kněžka, nováčci, trestanci
3. Neit
4. Succuba/Incubus, Hydra, Phoenix, Harpyje
5. Nebthet
6. 23 - vysloužilci  kteří mohou odejít nebo pomáhat

4 Ryuu Ryuu | E-mail | 1. listopadu 2017 v 17:14 | Reagovat

1. Ryuu
2. Raven Gamble
3. 12.12.2000/16 rokov
4. Neit
5. Krátke blondave vlasy a modré oči robia z Ravena celkom pohladneho človeka. Taktiež jeho niekedy až biela pokožka dava pocit čistoty a jemnosti ale opak
je pravdou kedže pri pohľade na jeho ruky pokryte jazvami a odreninami by si ich nikto nespájal z touto tvarov. Postava ktorá nieje svalnatá ale nejaké
svaly by sa našli hlavne na rukách a nohách. Oblečením sa nejak netrápi ,preňho je hlave dôležite aby bolo teple a prijemne preňho. To čo to oblečenie vyjadruje, akej je farby a či by mohlo niekoho pobúriť , to ho nezaujíma kedže ani on sam sa nezaujíma o ostatných. Na hrudníku sa nachádza už ošetrené jazva tiahnuca sa polovicou hrudníka  
ktorý si ako on hovori zobral z domoviny ako suvenír na to čo dokáže. Prach a občas aj lístie porkivaju jeho telo či už vlasy alebo oblečenie hlavne to pracovne.
Ktoré on nosí celkom rad ale nikdy medzi lúdi keď už vôbec ide medzi lúdi.
6. Raven je samotár, podivín, vrah a ešte par iných pomenovaní ktoré kolujú ohľadom neho pokiaľ už niekoho zaujíma. Zvyčajne je rad sam a hlavne v okoly prírody kedže tu miluje.
tak ako jeho otec aj on nerád veri ľudom kedže ich nedokáže odhadnúť. Neznáša privilegovaných lúdi a lúdi ktorý rozkazujú preto máju ľudia s nim problém keď sa jedna o vyššiu autoritu.
Raven si vždy váži tvrdú prácu a vždy rad pomôže aj preto ma úctu ku všetkým ktorý pracujú tvrdo. Kedže sa dosť často túla sam po lesoch v krajine kde sú všade mohli by ste si myslieť že sa Raven už niekedy stratil ? Nikdy, Raven vždy našiel cestu domov hoci bol na výprave deň alebo aj týždeň
vždy si vedel poradiť v lese jak už z prenocovaním alebo aj lovu ktorý ho otec učil.Kedže nemali peniaze na strelné zbrane a náboje pomáhal si Raven pri loveni všelijak od loveckých nožov cez oštepy
až ku luku a šípu. Niekedy keď bol problém uloviť zviera zo zeme použil aj okolité stromy na ktoré vyšplhal z rýchlostnou a ľahkosťou. Taktiež je vybornim stopárom .Mnohokrát sa zamyšlal na tým prečo
práve on je tak znalý a šikovný pokiaľ sa to tyká lovenia stopovania a celkového prežitá a vždy dostal odpoveď že to ma v krvi a v osobnosti od rodičov.On je z tým vždy spokojný a ide ďalej pretože veri
že toto je zmysel jeho života.
7. Raven sa narodil do malého švédskeho mesta Skebobruk kde aj prežil väčšinu života a opúšťal ho len kvôli škole ktorá bola v Hallstaviku žil spolu
z otcom ktorí bol horárom miestneho lesa do ktorého už od skorého veku chodil. Matku nikdy nevidel ale nejak moc ho to netrápilo. Už v škole ma vďaka svojej osobnosti veľké problémy často sa dostaval do poličiek zo žiakmi.Neskor sa to však
vyhrotilo a Raven začal mat problémy z učiteľmi v jeho škole ktorá mala problémy z Ravenovim umiestnením v triede pretože sa Raven chodil do triedy z deťmi z bližších "bohatšich" domovov
a z toho vynikali všetky problémy Raven nemohol byt preložení pretože to bol jediná trieda v ročníku a tak to musel cely čas znašat tu šikanu a extréme hodnotenie jeho známok za účelom nechať žiaka prepadnúť. To vyhrotilo v jeden deň kedy
bolo nájdene telo jedného žiaka mŕtveho v lese z priestrelom hrudníka a všetci spolužiaci aj učitelia to zhodili na Ravena. Raven sa cítil bezmocne ale jeho otec sa ho zastal zo slovami že je len diéta ale všetci to vysvetľovali jeho osobnosťou
a jeho zručnosťou v lese vtedy si však Raven niečo uvedomil a hneď to bežal povedať otcovi. Jeho otec sa potešil pretože to dokazovalo jeho nevinu. Keď otec predniesol dôkaz ktoré dokázali že Raven to byť nemohol bol očistení a jeho otec ho hneď odhlásil zo školy
Pokiaľ by vás zaujímalo aké dôkaz to bol tak Raven nikdy v živote neprišiel do styku zo žiadnou pištlou ani puškou ktorá by bola schopná priestrelu hrudníka a luk zo šípom to byt nemohol kedže v rane sa našiel strelny prach.  
Vraha dodnes nenašli. Narozdiel od mestkeho života jeho život doma bol o niečom inom, chodil z otcom do lesa a spoznával prírodu. Bol mali bol ako všetky deti. Chcel sa priateliť chcel byť štastny no medzi ľuďmi hľadal
márne. Keď dosiahol určitého veku prestal šťastie hladať. Jeho otec neskor ochorel a tak musel stále mladý Raven začať pracovať namiesto otca ako horár. Pracoval tak 2 roky kým nezačal mat chuť
toto miesto opustiť. Najprv to nechcel ani priznať ale jeho otec si to všimol a vysvetlil mu všetko o tom kto je jeho matka a čo musí teraz urobiť. Raven najprv odmietal pretože nemohol nechať otca len tak keď ešte nieje vyliečení
ale otec mu to všetko vyhovoril a dal mu výbavu ktorú skladoval už dlho kedže vedel že nebude mať peniaze na cestu. Keď to Raven vydeľ rozhodol sa jediný komu mohol veriť bol jeho otec a tak zobral výbavu poďakoval otcovi a odišiel
stopom do malého Luxoru.V prebehu prvého dna už bol pri dánsku kedže sa mu hneď podarilo stopnúť partiu smerujúcu do dánska. V dánsku ušiel jeden deň pešo kým sa dostal do Kalundborg odkiaľ vyrazil loďou okolo europy z posledne peniaze ktoré mal.
Hoci bol hladný a unavený stále ho Luxor viac a viac priťahoval a on viac a viac veril v otcove slova. Po 4 dňoch sa dostal do Alexandrie a potom to už ubehlo rýchlo kedže našiel auto plného turistov ktorý chceli isť po dráhe Nílu tak sa k nim
prial na nechal sa doviesť až do Luxoru  
8. Lovecký (2x)
sek:Vrhací dýky    
9. KA:tarbík egyptský
Meno:Franky
Fotka:https://media.mnn.com/assets/images/2014/03/9-jerboa.jpg.638x0_q80_crop-smart.jpg
Povaha:Franky je taký malý podporovaťel Ravena vždy ho povzbudí a dokáže dokopať k ďalšej činnosti. Hoci je drobný ma veľa energie a vždy je plný života
je vždy pozitívny a rad sa priatelí z ostatnými aj keď mu to raven vždy vyčíta. Po vačsinu času sa schováva Ravenovi vo vlasoch a vychádza len keď sa naokolo
niečo deje.
10. Louis Hofmann
https://i.pinimg.com/736x/8f/58/b5/8f58b536e07872b7b111d214c0c3860f--blonde-guys-blond-male.jpg
https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/M/MV5BNzk1OWM3YjAtNjM4My00ODdkLTk4ZTEtNjE0ZTNmNmI4YmMwL2ltYWdlXkEyXkFqcGdeQXVyNTI5NjIyMw@@._V1_UX214_CR0,0,214,317_AL_.jpg
https://i.pinimg.com/736x/c3/03/70/c30370427e79d4f47c1d025447914e22--louis-hofmann-school-style.jpg
11. SÍLA:5
RYCHLOST:9
OBRATNOST:8
VÝDRŽ:6
SCHOPNOST:7
12. HUNTER'S VISION
13. http://www.roleplay.4fan.cz/
14. miromancak@gmail.com
Otazky 1:V Egypte, na ostrove Armant na rieke Nil
2: Nováčikovia, Trestanci, Vojak, Kapitan, Inštruktor, Generál, Umelec, Pisar, Archyvar, Knihovnik, Organizator, Knažna, Zasvetena, Velknažna, Hlavny kuchar, Faraon
3: Neit
4: Mesačni lev, Kyklop, Orthos, Empusa, Succuba
5: Nebthet
6: Polobohovia, ktorí dosiahli vek 23 rokov, sa stávajú vyslúžilými tabornikmi. Môžu z tábora odísť a žiť si svoj život, alebo zostať a pomáhať s tréningom a výučbou mladších táborníkov.
Pre radu od adminky som sa rozhodol prerobiť 5. 6. a 7. bod

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama