Seth Dakarai Spiridion

25. října 2016 v 19:13
JMÉNO:Seth Dakarai Spiridion
VĚK:16. 6. 1997 - 17 let
RODIČ:
Nefertum
BOŽSKÝ PRARODIČ:
Sutech
ROKY SLUŽBY:0 let
POSTAVENÍ:Voják
KA:Panter
PENÍZE:50 EGP
FC:Lucky Blue Smith
HRÁČ:Sin


Vypadá jako opravdový andělíček a to i napříč jeho ďábelskému jménu. Seth je albín, jeho oči se proto na světle mohou zdát světle modré až bezbarvé a vlasy má velice světlé - platinové. Nemá rád stříhání, proto je má vždy delší, než by je měl mít, ačkoliv boky si pečlivě holí. Ale nepůsobí to nepatřičně nebo škaradě, spíš naopak. A to má tendenci neustále své vlasy kritizovat a stěžovat si na ně. Kdyby vyloženě chtěl docílit onoho elegantního, ale nedbalého vzhledu, nepodaří se mu to. Velice si však zakládá na svém vzhledu a na čistotě. Takže ho nepotkáte ve špinavém oblečení a když se mu ráno omylem podaří si při čištění zubů kapnout na tričko, okamžitě ho mění, ani se nesnaží skvrnu vyčistit. Proto ale hygienu vykonává obvykle polonahý - aby se vyhnul podobným příhodám. Nejčastěji nosí bílou a černou barvu, jednak proto, že jsou to neutrální barvy a většinou se s nimi nedá nic pokazit. Na pravé předloktí si nechal vytetovat zajímavé tetování (v galerii). Doprovází ho oblak nevtíravého a příjemně vonícího parfému - je lehce kořeněný, není vyloženě mužský, ale dokáže velice dobře oblbnout a valná většina osob ho miluje.


První věc, kterou bych měla zmínit, je, že nemá rád své jméno. Lépe řečeno - miluje ho a nenávidí zároveň. Nenávidí za to, že o něm říká alespoň částečnou pravdu o tom, jaký je. A miluje ho z toho samého důvodu. Líbí se mu, jak zní a s jakým bohem je spojené. Klidně se tak nechá oslovovat, nevadí mu to - vždycky říká, že je to lepší, než kdyby na něj někdo řval "Dakaraii!" Dakarai totiž v egyptštině znamená "šťastný" a to on není. Není vyloženě nešťastný, netrápí se s ničím, ale pro něj je štěstí pouze nedosažitelný pojem, který si vymysleli hlupáci. Pro něj je štěstí dostatek peněz a rozkoše v jakékoliv podobě. A to on bohužel nemá, ačkoliv k tomu směřuje celý život. Nepočítá do toho lásku, pojem láska je pro něj velice komplikovaný. A to hned z několika důvodů. Trpí teleiofilií - doopravdy ho přitahují ve většině případech jen dospělí lidé. V minulosti s tím měl spoustu problémů a ty pravděpodobně ještě neskončily. Nebere to ale jako překážku, nevadí mu to, alespoň má výmluvu, jak odpálkovat dotěrné holky. Nemá jasno ve své orientaci. Vyzkoušel obojí, ale není si jistý, zda ho přitahují i muži, obojí pohlaví nebo ženy. Často o tom přemýšlí, ale k ničemu zatím nedošel. Ne že by to pro něj mělo takový význam, ale rád by poznal sám sebe ze všech stránek. Je sadista. Nepotřebuje sám ubližovat ostatním, stačí mu sledovat, jak ostatní trpí bez jeho přičinění. Je jedno, zda je to fyzická či psychická bolest, jen musí být lidská. Týrání zvířat nenávidí a vraždil by tyhle tyrany. Lidé si to dle jeho názoru zaslouží. Rád a často se mstí. Je jedno za co, hlavní je to, že se může pomstít. Ale má i světlou stránku - umí si celkem bez problému udělat přátele. Otázkou pak už je jen to, zda jim bude věřit. Jeho důvěra přichází až s časem a důkazy, že je na místě. Není zrovna upovídaný, ale na druhou stranu hodně přemýšlí a umí si se slovy hrát, když na to přijde.


Asi bych měla začít klasickou větou "narodil se", ale já tak nezačnu. Sám Seth neví, kde se narodil, ale pravděpodobně to bylo New Orleans, kde žil se svou matkou. Sethova matka byla zvláštní žena, proto ho také pojmenovala tak zvláštně. Vypočítala podle všemožných znamení, čísel narození, postavení planet, souřadnic narození a spousty dalšího, že se pro jejího syna bude nejvíce hodit jméno Seth. Aby vyvážila jeho zlou podstatu, dala mu druhé jméno Dakarai, což znamená egyptsky "šťastný", a příjmení změnila na Spiridion, což znamená zase latinsky "duch". Doopravdy byla dcerou Sutecha, proto to jméno. Jak postupně stárla, začala potlačovat typickou povahu Sutechovců. A z toho se tak trochu pomátla. Ačkoliv stále byla tak okouzlující, že přilákala Nefertuma. Vlastnila krámek s esoterickými pomůckami a vždycky byla pro jeho spolužáky na základní škole "ta stará čarodějnice". Seth si s ní nikdy neutvořil jakýkoliv vztah. Nebyl schopen se jí s čímkoliv svěřit, komunikovat s ní o normálních tématech, jako je škola, vztahy s dívkami či co bude na večeři. Vždy se zmohl na pouhé "ahoj" a už utíkal do bytu nad krámkem, kde měl svůj pokoj. Tam byl celé odpoledne zavřený a nikam nechodil. Neměl kamarády. Šikanovali ho. Byl třídní vyvrhel a obětní beránek. Domů chodil s podlitinami a modřinami. Odmítal matce cokoliv říct. Ptala se ho, vždy zamumlal jen něco jako, že zakopl a spadl či něco podobného. Vyučujícím tvrdil to samé, protože věděl, že kdyby své spolužáky napráskal, bylo by to jen horší. Byl rád, že ho jen tak pro zábavu bijí a neponižují nijak jinak. Věděl ale, že jim to jednoho dne nějak vrátí.
Základkou se nějak prokousal. Měl ucházející známky, dostal se i na střední. Tam to sice bylo těžší ohledně učení, ale měl šanci začít znovu. Během léta hodně posiloval a běhal, aby nebyl takové párátko. Dal průchod svému citu pro módu a nechal svoje osobní kouzlo, aby se projevilo. Stal se z něj úplně jiný člověk. Sebevědomý, okouzlující a vychytralý. Už věděl mnohem lépe, co chce. Jenže nastal problém. Tehdy to bylo poprvé, kdy se dozvěděl o své "úchylce". Zjistil, že ho ani trochu nezajímají dívky, co jsou s ním v ročníku. Ani ty v maturitním. A ani chlapci, když už jsme u toho. Naopak se mu docela zalíbila jeho angličtinářka Benedicte. V jeho tehdy ještě těžce pubertálním pohledu byla dokonalá. Krásná, inteligentní a jiná než ostatní. Viděl v ní něco víc než učitelku. Způsob, jakým s ním mluvila, nebyl ten, jak obvykle učitelé mluví se svými žáky. Ona s ním vždy mluvila jako se sobě rovným, s bytostí, která má stejně hodnotné názory jako ona, a to pro něj byla věc dosud nepoznaná. Byla pro něj jako anděl, jako světlo na konci tunelu, jak by řekl člověk se sklony vykládat samá klišé. Navíc se zdálo, že jeví zájem. Nebyla vdaná ani neměla přítele, čemuž se Seth velice divil. Jakmile ji ale blíže poznal, už se tolik nedivil. Často spolu chodili po škole na kafe nebo jen tak posedět do parku pod záminkou doučování z angličtiny, které ovšem Seth nepotřeboval ani omylem. A pak přišel ten den. Pozvala ho k sobě domů. Bylo to v jeho šestnácti. Samozřejmě přijal, i když věděl, že by neměl. I ona to věděla, ale viděla v něm bytost duševně mnohem vyspělejší než ostatní v jeho věku. Pomohl jí s prací do školy, odpoledne rychle uběhlo a nastal večer. Nalila jim dobré bílé víno a seděli spolu na balkóně. Dokonalá chvilka. Vzala ho za ruku a políbila ji na její hřbet. "Vím, že bychom neměli. Ale jsi jiný než ostatní. Nikdy bych si nic nezačala se studentem. Ale ty nejsi normální student, viď? Jsi jiný." Tohle mu tehdy řekla a dívala se přímo do jeho světlých očí. Cítila jeho výjimečnost, která pramenila z té třičtvrtiny božské krve, kterou v sobě měl. Po těch slovech ho prostě políbila. Ale dál nezašla. Nikdy to nezašlo dál než k polibku. Trávili spolu stále hodně času, ale začaly se šířit pomluvy. Nikdo důležitý jim moc nevěřil, ale stejně se pro jistotu přestali stýkat. Benedicte dala výpověď a našla si práci jinde. Setha to zprvu bolelo, ale věděl, že musí jít dál. Možná že ji v koutku duše skrytě miloval, jen si to neuvědomoval. A Benedicte si neuvědomila, že mu tím zlomila srdce původně roztříštěné a poté nahrubo slepené. V tu dobu lásku hodil do šuplíku "Nepoužívat, nevšímat si" a stala se z něj osoba poněkud chladná a držící si odstup, osoba, která by s někým navázala bližší vztah než kamarádský jen pro svoje potěšení. Proto se také odehrál jeho další "románek".
Tím to ovšem nekončilo. Na místo Benedicty přišel učitel, který zároveň učil také tělocvik. A jeho jméno znělo Theodor. Seth ho okamžitě zaujal. Měl z něj velice zvláštní pocit. Připadal mu zraněný a ublížený, ale zároveň jako silná osobnost, která pomoc nepotřebuje, ale volá o ni. A tak se s ní snažil navázat vztah. Zjistit, co za tím je, proč je takový. A podařilo se mu to. Seth v něm uviděl záblesk Benedicty a proti své vůli mu dovolil nakouknout hlouběji. Podobně jako s ní se s ním začal stýkat i mimo školu. Chodili spolu ráno běhat a Theo mu pomáhal se zlepšovat. A postupně se jejich vztah prohluboval. Setha poněkud děsilo, jak moc se to podobá tomu, co měl s Benedictou. Ale i přesto se na Theodora upnul podobně jako na ni. Dozvěděl se, že měl Theodor přítelkyni a nedávno se rozešli, protože mu prostě neseděla. Nevydržel to s ní. V tu chvíli si Seth představil, že by s Theodorem něco měl. A nepříčilo se mu to. Nepřipadala mu nechutná představa polibku s mužem. Byť věděl, jak by na to jeho vrstevníci reagovali. A ono to opravdu přišlo. Opět s Theodorem seděl pozdě večer v jeho domě, jenom to byla terasa a pili pivo. Ale začal si Seth. Cítil svoji chvíli a chtěl to vyzkoušet. Naklonil se k němu, Theo se neodtáhl, ale vyšel mu vstříc a políbili se. Pochopitelně to bylo jiné než s Benedictou. O nic méně uvolňující a příjemné ovšem. A tentokrát to jen u polibku nezůstalo. A to byl ten problém. Seth byl o rok starší, začal toužit po opravdové rozkoši a občasné románky s podobně starými dívkami ho neuspokojovaly. A najednou tu byl muž, co o něj stál. Muž, který ho chtěl vzít pod svá křídla a pomoct mu. A Sethovi se to líbilo, ačkoliv se jako gay necítil. Společně si také nechali udělat tetování se stejným motivem, který se líbil oběma. Žádná jména nebo něco podobného.
Jenže jednoho rána se vše změnilo. Jako každý den šel velice brzy k Theodorovi, jako vždy celý natěšený a spokojený, jenže mu neotvíral. Vždy už na něj čekal a jen prošel dveřmi ven, jakmile se Seth ukázal, ale najednou nereagoval na zvonek ani bušení na dveře. A tak poprvé za celou dobu použil svůj náhradní klíč a vstoupil dovnitř. Cítil ve vzduchu nebezpečí a smrt. A taky že ano. V Theodorově ložnici našel tělo. Jeho tělo. Rozřezané a vykuchané. Bylo tam ale moc málo krve a ani ony orgány se nikde neválely. A tak Seth hledal. A v kuchyni našel svoji matku. Porcovala kusy masa a vnitřností, bezpochyby Theodora. Nic nechápal. Nechápal, jak se mohla dostat dovnitř. Nechápal, proč to udělala. A nechápal, jak se dozvěděla o Theodorovi. Nevšimla si ho, byla ponořená ve svém podivném rituálu. Seth byl na dně. Bylo to ještě horší než na základce, kde ho neustále šikanovali a posmívali se mu. Neustále před očima viděl jeho tělo, když utíkal z domu.
Rychle šel k nim domů, kde vzal matčiny peníze, naházel nějaké to oblečení do batohu a další důležité věci a šel hledat Benedictu. Neodstěhovala se. Ale našla si přítele. Viděl je oknem. A to ho zlomilo ještě víc. Utekl a celou noc se jen tak potuloval po městě. A k ránu, kdy ospale seděl na lavičce v parku, se mu v hlavě ozval hlas. Mužský hlas, který ho naváděl k nějakému Malému Luxoru, kde prý bude v bezpečí. Jenže Seth měl dojem, že se zbláznil z toho, co viděl. Neuznal, že to není výplod jeho poškozené mysli. Proč by tomu taky měl věřit? Zažil toho dost na to, aby se zbláznil. Několik dní jakž takž přežíval s ukradenými penězi, dokud se v jeho hlavě neozval onen tajemný hlas opravdu důrazně. "Máš to hned tady za rohem, ty pitomče!" A tak se Seth v rámci pudu sebezáchovy rozhodl, že to přeci jen prozkoumá. A tak se dostal do Malého Luxoru. Nad hlavou se mu rozzářilo jméno Nefertum a po jeho boku stál panter Diablo.


○ PRIMÁRNÍ ZBRAŇ: Xiphos
○ SEKUNDÁRNÍ ZBRAŇ: Bič
○ DALŠÍ ZBRANĚ:
• Stilet

ČAROVNÉ PŘEDMĚTY:
• xxx

VÝPRAVY:
• xxx

PROKLETÍ:
Prokletí od Nebthet - po celé dva měsíce má polobůh smůlu, v boji se mu vede hůř, schopnosti se mohou obrátit proti němu apod. (do 28. 2.)


VLASTNOSTI:
SÍLA8/10
RYCHLOST7/10
OBRATNOST6/10
VÝDRŽ5/10
SCHOPNOST9/10

DOVEDNOSTI:
Boj s mečem1. level▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Boj s dýkami/noži1. level▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Boj s kopím/oštěpem0. level▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Boj se sekerou0. level▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Střelba z luku/kuše0. level▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Boj beze zbraně2. level▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Léčitelství0. level▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Psaní hieroglyfů0. level▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Umění0. level▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SCHOPNOSTI:
LIGHTKINESIS2/10▬▬▬▬▬▬▬▬
DARK POWER - požehnání od Sutecha6/10▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


DRUH: Panter
JMÉNO: Diablo
POVAHA:
Je o něco laskavější než Seth, ale žádné zlatíčko to rozhodně není. Naopak by ještě kolikrát rád Setha naváděl k nejrůznějším nepravostem, ale nemá na to čas, jelikož je stejně jako on posedlý čistotou. A svojí srstí. Jestliže ho někdo zahrne lichotkami, jak skvěle dnes vypadá a jak jeho srst září, dokáže být i milý. Nejspíš se všemi bude mluvit trochu povýšeně, ale takový on prostě už je. Ztělesňuje Sethovu namyšlenou a po lichotkách lačnící část. Na všem bude hledat chyby a nedostatky, aby pak upozornil na to, že on sám je dokonalý. Ale nesmíte si myslet, že není schopen uznat i krásu někoho jiného, to právě naopak. Když se mu něco líbí, hlasitě to okomentuje. Zastává názor, že krása by se měla podporovat a rozvíjet. Pohybuje se s ladnou elegancí, která je vlastní většině šelmám, a rád se také předvádí tím, jak je elegantní a krásný. Stejně jako Seth miluje lesklé a třpytivé věci a věci, co mu pěkně voní.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama