Sienna R. Blackwood

24. října 2016 v 15:01
JMÉNO:Sienna Blackwood
VĚK:19. 6. 1994 - 22 let
RODIČ:
Nut
ROKY SLUŽBY:12 let
POSTAVENÍ:Faraon
KA:Krkavec
PENÍZE:50 EGP
FC:Megan Fox
HRÁČ:Sin


Na hlavě jí rostou husté, černé vlasy, které sahají až někam po pas. Občas si je z praktických důvodů splétá do jednoho copu či do malinkých copánků. Se stříbřitou kůží jí silně kontrastují velmi tmavé oči a plné rty, se kterými dovede dělat divy. Dokáže se jimi krásně usmát, ale také zle ušklíbnout. Nos má rovný a zakončený lehounce do vrchu. Zuby jí narostly rovné, bílé a pevné. Nad očima se jí klene tmavé obočí. Výškou nijak nevyniká, je pouze průměrného vzrůstu, ale nijak toho nelituje. Respekt budí i tak. Je postavy štíhlé a svalnaté, ale ne vyhublé ani kostnaté. Nejčastěji ji uvidíte v černém oblečení. Ráda nosí pouze tmavá tílka s výstřihy, kraťasy a boty na několikacentimetrovém podpatku, které sahají až na kolena. Nejspíš nikdy ji nezastihnete ve světlých barvách, maximálně v nějaké té červené, fialové, ale nikdy žluté, světle zelené a modré. Její oblečení jí celkem těsně obepíná její ženské křivky.


Sienna Blackwood. Hned druhá nejdůležitější osoba v celém Táboře. Leckdo by mohl říct, že jí moc a možnost rozhodování vleze na mozek a že zpychne, ale nestalo se. Namyšlenost totiž už má v sobě vrozenou. Na většinu lidí pohlíží poněkud přezíravě, ale nemůžete jí to mít za zlé, když si to může dovolit. Ale to má také už v sobě pevně zakořeněno a nikdo to nezmění, i kdyby snad ona sama chtěla. Svoji funkci však zastává dobře a se ctí, nijak Tábor nezahanbuje a plní všechny své povinnosti. Když je to třeba, je schopná se na táborníky dívat objektivně a bez své typické povrchnosti. Nemá moc přátel, ale to není proto, že by snad ostatní nechtěli. To je proto, že sama jich moc nechce. A když už je někdo poctěn tím, že si jej vybere za někoho sobě blízkého, je to opravdu úspěch. Nevěří jen tak někomu, ani bohům ne, snad s výjimkou své matky. Ale když už si nějakého přítele najde, nedá na něj dopustit. Bude si ho střežit jako oko v hlavě a kdyby mu snad někdo chtěl způsobovat nekalosti, rázně zakročí. Ve vztahu upřednostňuje spíše volnost a nevázanost, takže nějaký majetnický a žárlivý kluk není nic pro ni. Ačkoliv rozumná míra žárlivosti jí přijde docela roztomilá. Nenechá si však od nikoho nic nakazovat a má svoji hlavu. Má schopnost ve všech hned vidět to nejhorší a kolikrát i chyby dotyčnému hned při nejbližší příležitosti vmete do tváře. Nestydí se za sebe ani své názory a stojí si za svým. Nesnese vedle sebe člověka, který je jako ona. Zato má ale moc ráda, když je středem pozornosti a zvlášť když se jedná o mužské pohlaví. Když ji zastihnete v jejích špatných dnech, je možné, že vás kousavě pošle do háje a nebude se s vámi vůbec bavit. Pak má ale i dny, kdy její přirozená povýšenost mizí a chová se úplně normálně a mile, až se můžete podivit, s kým jste se to včera bavili. Jakmile se ale jedná o záležitosti Tábora, jde vše stranou a najednou z ní je zodpovědná a naprosto nestranná osoba. S hříšníky a nestvůrami nemá slitování a nezaváhá, když má možnost je zabít či potrestat. Ráda provokuje - ať už vyzývavým oblečením v případě mužů či ironickými a sarkastickými poznámkami k nestvůrám a protivníkům. Miluje černý a morbidní humor a občas má nutkání se smát v naprosto nevhodných situacích. Často mívá hodně zvrhlé myšlenky, ale tuto informaci si ponechává jen a jen pro sebe. Ani její nejbližší o její zvrhlosti neví. Což je nejspíš i dobře.


V Táboře se jí vedlo opravdu dobře. Začala trénovat a zlepšovat se. Získala nové schopnosti a také dosáhla nejvyššího postavení, kterého polobůh může dosáhnout. Stala se Faraonem. Proto má teď pod palcem prakticky všechno. A líbí se jí to. Žádná pravidla ji neomezují, má moc a pohodlí. Bere to však zodpovědně, o táborníky a samotný Tábor se stará, jak nejlépe umí. Také si našla přítele - Jaciána. Ten ji sice hned zezačátku podvedl s jistou Aericou, dcerou Sutecha, ale vzhledem k tomu, že ona sama vztahy až tak vážně nebere, necítila potřebu mu ani jí stínat hlavu.Sienna je dcera Tobiase Blackwooda, který se děsil chvíle, kdy se projeví Sienniny schopnosti. Zarputile tajil její pravý původ před každým a to i před ní samotnou. Neměla ani trochu lehké dětství. Neustále se s otcem stěhovali z místa na místo kvůli jeho práci, díky čemuž Sien viděla půlku Ameriky. Vyplývá z toho, že musela často měnit školu, takže si nikdy nenašla moc přátel. Většinou byla ve třídě outsider, spolužáci o ní tvrdili, že je divná, chladná a nepřátelská. Nikdy si ale nedovolili ji šikanovat, na to se jim Sien jevila moc nebezpečně a tvrdě. Okolo svých desátých narozenin začala v hlavě slýchat hlas své božské matky - Nut. Nejdřív nevěděla, co to má znamenat. Pokoušela se s tím svěřit jedné spolužačce, se kterou se jakž takž sblížila, ale ona jí nevěřila. Začala o ní rozhlašovat, že je blázen a že si vymýšlí. Tohle období bylo pro Sien nejhorší a navíc se bála se svěřit Tobiasovi, který se jí za ta léta odcizil. Nakonec se ale odhodlala a on jí vše vysvětlil, ač velmi neochotně. Dozvěděla se všechno. Tobias věděl, co musí udělat. Podle Nutiných pokynů ji odvezl do Tábora Nilu, kde se s dcerou rozloučil. Cestou jí ještě vysvětlil, že bohyně oblohy Nut nemá moc dětí, a proto je Sienna výjimečná a musí se podle toho chovat. V Táboře to měla ráda, začala to tam považovat za svůj domov. Cvičila své dovednosti, učila se ovládat své schopnosti a zjistila, že umí létat. Prozatím v Táboře prožila plných devět let, kdy si našla pár přátel, snad se i několikrát zamilovala, provedla různé žertíky, experimentovala...


○ PRIMÁRNÍ ZBRAŇ: Meč ze stříbra
○ SEKUNDÁRNÍ ZBRAŇ: Dvě dýky, jedna ze stříbra, druhá ze styxské oceli
○ DALŠÍ ZBRANĚ:
• Luk a šípy s černými letkami, požehnaný od bohyně lovu Neit, díky čemuž téměř nikdy nemine

LEKCE:
• xxx

ČAROVNÉ PŘEDMĚTY:
• Přívěšek ve tvaru orla měnící se na štít
• Dvě lahvičky s krví gorgony - jedna obsahuje lék na všechno kromě smrti a druhá prudký jed zabíjející do minuty
• Brnění z božského bronzu, které mění barvu podle prostředí
Mast, která polobohovi po namazání na tělo umožní zneviditelnit, ale musí být nahý a musí být celý natřený tam, kde chce být neviditelný

VÝPRAVY:
• Výprava za Maatiným anchem - vedoucí (stará stránka)


VLASTNOSTI:

SÍLA8/10
RYCHLOST7/10
OBRATNOST7/10
VÝDRŽ7/10
SCHOPNOST6/10

DOVEDNOSTI:
Boj s mečem8. level▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Boj s dýkami/noži8. level▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Boj s kopím/oštěpem1. level▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Boj se sekerou1. level▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Střelba z luku/kuše8. level▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Boj beze zbraně8. level▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Léčitelství3. level▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Psaní hieroglyfů2. level▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Umění0. level▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SCHOPNOSTI:
10/10▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
10/10▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
10/10▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
10/10▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
6/10▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

3/10▬▬▬▬▬▬▬▬▬


DRUH: Krkavec
JMÉNO: Ricen
POVAHA:
Drzý, vychytralý a protivný. Tak by ho popsala Sienna. A ona je to vlastně pravda, jen on to nikdy nepřizná. Možná kromě té vychytralosti. Neustále má tendence ji popichovat, provokovat a pošťuchovat se s ní. Leze jí na nervy a často říká, že kdyby tím neublížila sobě, už by bylo dávno po něm. Stejně jako Sienna je sebevědomý a rád vymýšlí různé skopičiny. Umí být pěkně hlučný, ale abych mu jen nekřivdila, musím uznat, že je opravdu inteligentní. Občas bohužel až moc. Jakmile jde ale o něco vážného a důležitého, umí se chovat a chvilku přestat se svými protivnými kecy.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama