Taraneh Maatsimela

25. října 2016 v 21:58
JMÉNO:Taraneh Maatsimela
VĚK:5. 8. 1996 - 21 let
RODIČ:
Maat
ROKY SLUŽBY:4 let
POSTAVENÍ:Generál
KA:Zmije
PENÍZE:50 EGP
FC:Natalie Schönberger
HRÁČ:Ramon


Vysoké kožené, nejlépe černé nebo hnědé boty na podpatku a s čím vyšším a užším tím lepší. Navíc když jsou ozdobené řetízky, cvočky a jinými železnými cinkrlátky tak je spokojená. Džíny nenosí a pokud tak prostě nějaké obyčejné bez zbytečných ozdob, častěji nosí džínové kraťasy nebo třičtvrťáky. K tomu šedé nebo jiné tmavé tričko, nejlépe z krátkým rukávem, nebo rukávem co je dostatečně volný aby v táboře nepřekážel jejímu Ka. K tomu nějakou černou bundu a je oblečená. Na krk si občas pověsí nějaký řetízek. Tohle je její oblíbené oblečení. Taraneh je 1,83 cm vysoká a sportovně štíhlá. Aby taky ne když neustále nějak cvičí, i nevědomky. Přes záda má vytetovanou notovou osnovu s notami jedné z jejích oblíbených písní ovšem beze slov. Na krku má navíc tetování hawaiské květiny jako ozdobu notové osnovy celkově. Na rukou nosí nějaké kovové náramky a prstýnky, a nehty má vždy nalakované na růžovo. Vlasy má po lopatky dlouhé a černé. Kůži na obličeji má přirozeně hladkou a rysy tváře ostře řezané. Oči má vždy zvýrazněné černou tužkou na oči a černou řasenkou. Oči samy o sobě mají ten hezký, teplý hnědý odstín. Obočí má úzké a hezky klenuté nad očima. Rty má plné, hezké a namalované většinou světlou rtěnkou, která je tak blízká jejích přirozené barvě, jen v trochu zářivější podobě.


Taraneh je neohrožená ale ochotná pomáhat. Je velice přísná a občas by se dalo říct, že až přehnaně trvá na dodržování pravidel, a při jejich nedodržování reaguje občas až přehnaně agresivně. Zároveň ale nesnáší, když se i jí samotné stane, že nechtíc nějaké to pravidlo poruší. Navíc nikdy nelže. Není v lhaní nijak dobrá, a když už by měla lhát tak raději neřekne nic nebo naopak řekne přesně to, co si myslí. Nejednou si proto vyslechla, že je až krutě upřímná a získala nejednoho nepřítele. Podle ní by každý měl vědět jaké o dané osobě či situaci má mínění, i když to dost často nijak dobré mínění nebývá. Jen málo kdo se jí zalíbí na první pohled dost na to, aby se k němu nechovala chladně a odtažitě. Občas, především při přílišné únavě se nechá touhle únavou ovlivnit a má i náladu ostatní schválně štvát a provokovat, jinak řečeno - hrát si, ale na tohle ovlivňování si dává pozor, jelikož se jí absolutně nelíbí, do jakých situací jí to pak často přivádí.
Nebojí se smrti a tak je schopná ve vyhrocených situacích zacházet i do extrémů. Dalo by se říct, že Taraneh tak trochu nebezpečí a adrenalin vlastně vyhledává. Skutečný strach jí nahání jedna jediná věc a to odmítnutí. Nevadí jí samota a nepotřebuje ani, aby jí měli ostatní nějak přehnaně rádi, ale když už se rozhodně někoho k sobě pustit blíž a poznat její milejší stránky osobnosti bojí se, že bude odmítnuta. Proto radši vždy automaticky ke každému, a k těm co se jí líbí ještě více, zaujímá obranný agresivní postoj, aby se tohohle odmítnutí a následného zklamání vyvarovala. Nemá také žádný smysl pro humor. Nechápe vtipy ostatních a sama si z ostatních dělá legraci jen proto, aby je od sebe více odehnala a oni se s ní nechtěli více poznat.
Dělá jí poněkud problém ostatním říct něco sama o sobě, jelikož by pak mohli jakoukoliv informaci použít proti ní a ublížit jí. Ve všem co se jí v chování ostatních zdá podezřelé, ať už to je přehnaný zájem, velká přátelskost k její osobě nebo jiná pro ostatní normální věc, hned v tom hledá nějakou lest nebo nebezpečí. Mívá kvůli tomu chuť toho dotyčného hned praštit, jen pro jistotu ale to by nebylo čestné jen tak někoho napadnout takže si to vždy hned raději rozmyslí a raději si tuhle chuť ponechá na dobu, kdy k tomu bude mít důvod, jelikož pak jí za to nemůže aspoň nikdo odsoudit.
Velmi se zajímá o vše cenné a hezké. Někdo by jí mohl lehce zkrátka nazvat strakou, ale to není přesné ani pravda protože ona nekrade, jen se o to velice zajímá. Je jedno, ať už to je krásná krajina, šperky či zvíře. Dokáže ocenit cenu dané věci i tvora. Nejednou se jí ale stalo, že to co jí připadalo nádherné, jiný odsoudil jako podivnost, ale to už asi záleží na úhlu pohledu.
Taraneh je velmi tvrdohlavý tvor. V pozitivním aspektu se to projevuje jako vytrvalost při sledování nějakého praktického cíle a překonávání překážek. Na to je zvyklá, ví, že bez překážek to prostě nejde nikdy. "Bez práce nejsou koláče" jak se říká. A pokud ve věcech nejsou překážky, je na tom něco špatně, co by se jí mohlo vymstít. Ale v extrémní formě se z toho stává tupá zatvrzelost, zatížený postoj k realitě a úplného odmítání obyčejných myšlenek, jejž by jí mohly zviklat v jejím postoji. Neumí pomyslně vzhlédnout a rozvinout svou fantazii, aby viděla svou pomyslnou brázdu seshora. Raději zatne zuby a táhne dál. I když už jen dělá něco, co jí vůbec nebaví. Musí. Musím, musíš, musíme - taková je její realita. Ke stejné melancholické neradosti někdy nutí ostatní, protože vše vidí jen ze svého úhlu pohledu. Z toho také vyplývá, že je velký dříč, dokáže vytrvale snášet zátěž a utrpení a nebude si nijak stěžovat. Občas by to ale chtělo dávat si větší pozor, aby se to nakonec pořádně nevymstilo ať už jí nebo jejímu okolí.
Co se jí a mužské části populace na světě týče, není k nim zrovna příznivě nakloněna. K těm se chová ještě více odmítavě než k jiným dívkám. Připadají jí totiž příliš dominantní a majetničtí a ona nehodlá být ničím majetkem. Ještě by se jí rozhodli prodat ne? Mají navíc nutkání jí hned brát za slabou, neschopnou a nenechají jí nic udělat po jejím, což jí také není moc po chuti. To ale neznamená, že si ráda nějakého toho hezkého kluka neprohlédne. Na žádné vztahy ani flirt s nimi jí ale nijak neužije. Na tohle si v jejím případě mohou nechat zajít chuť. To by se musel najít někdo opravdu hodně zvláštní, aby jí získal. Pokud by se Taraneh dostala do bližšího vztahu s někým, byla by věrná a oddaná až za hrob. V tomhle se na ní můžete ve všem spolehnout. Dokonce, i když by jí už tento svazek nepřinášel žádné citové uspokojení, tak by v něm po formální stránce setrvávala, neboť by ctila tento závazek. Tento vztah by musel ukončit jedině ten druhý, jinak by se Taraneh nezbavil. Stejně tak je však věrná, když někoho zavrhne do své nemilosti a do smrti jej nenávidí. Pro její uraženou ženskou pýchu neplatí žádná promlčecí lhůta.


Taraneh se narodila v Íranu kde také vyrůstala, ovšem je to Peršanka stejně jako otec a zbytek její lidské rodiny. Nemůže ale říct že by se nějak chlubila odkud pochází. Nemá k tomu důvod, i když je to na jejím jméně trochu poznat, jinak se jim ale prakticky nijak nepodobá. Taraneh byla vychovávaná v celkem velké rodině ovšem bez matky. O její výchovu se staraly především její tety a otec, ovšem ani strýcové se nedají opomenout. Když byla malá, její sestřenky a bratranci si z ní dělali legrácky že je až příliš poslušná ovšem dalo by se to nazvat pouze klidem před bouří. Ve škole bývala ráda protože jí bavilo se učit a to jen přilívalo olej do ohně posměchu ze strany jejích rodinných vrstevníků. V pozdějším věku, přibližně v desíti letech, se ale její povaha poněkud změnila. Nepřestala být poslušná ale stala se důraznější a méně bojácnou a rok co rok se její povaha dále vyvíjela do současné podoby. Její rodina v ní začala vidět velmi zajímavou dívku, která už nepotřebuje tolik chránit jako dřív a věnovali jí dokonce více volnosti. Taraneh se tudíž začala toulat a hodně času trávila venku. Zkrátka normální život, tedy pro ní. Zkratem v něm jí ale byl podivný ženský hlas co jí začal otravovat v myšlenkách nedlouho po šestnáctých narozeninách. Nějaký čas ho ignorovala ale nakonec jí nezbylo nic jiného než ho začít poslouchat aby konečně ztichnul. Dost jí ten hlas totiž vytáčel. Proto si sbalila pár svých věcí a se svolením svého otce odletěla na žádost hlasu na úplně jiný kontinent aby našla nějaký tábor, k němuž se musela dostat. Byl to pro ní nejspíš nejhorší zážitek v životě protože ten písek byl doopravdy otravný. Když se konečně dostala k bráně jakožto označení vstupu do tábora, byla označena jako dcera Maat, egyptské bohyně. Člověk by si myslel že po celé té cestě sem jí to nepřekvapí, ovšem je a asi ještě hodně dlouhou dobu se k téhle situaci bude v táboře stavět velmi skepticky.
Herní historie - Po několika měsících strávených v táboře se Taraneh smířila s tím co je zač a dokonce se i vydala na výpravu za ukradeným anchem své matky Maat. Tam byla ale už v prvním úseku cesty otrávena ale přežila díky rychlé reakci svých spoluvýpravnic. Zbytek výpravy byl už v trochu klidnějším duchu co se týče zranění, přinejmenším pro ní a z výpravy si také odnesla titul Kat chimér. Zbytek roku pak trávila především tréningem v Aréně a osvojování si své tehdy jediné schopnosti ke které se brzy přidala druhá. Druhý rok se jí nějakou záhadou podařilo dostat k postavení Generála a zažít šok když jí začal balit její brácha od Maat. Také získala další schopnost. Taraneh se během dalších několika měsíců trochu, z části nechtíc, odřízla od společenského dění tábora jelikož začala méně vycházet z Kasáren, a když už tak se podvědomě vyhýbala společnosti. Že by se jí to nějak dařilo se říct nedá, jelikož se jí při jedné vycházce z Kasáren do života naboural Chris a navíc z původního mínění o něm musela ustoupit, jelikož se ukázalo že on to vlastně není on ale ona a Tara pro něj získala jistou slabost, i když se tomu snažila všemožně bránit. K její smůle se však ubránit nedokázala a Chris si získal její srdce, mysl i oddanou věrnost.


○ PRIMÁRNÍ ZBRAŇ: Xiphos z božského bronzu, kterému požehnala Sachmet, bohyně války - to mu dalo nezlomnost, zničit by ho dokázal leda bůh
○ SEKUNDÁRNÍ ZBRAŇ: Vrhací dýky z božského bronzu
○ DALŠÍ ZBRANĚ:
• Luk a toulec se šípy se stříbrnými hroty
• Lovecký nůž ze stříbra

ČAROVNÉ PŘEDMĚTY:
• xxx

VÝPRAVY:
  • Výprava za Maatiným anchem (zástupce vedoucího) - stará stránka


VLASTNOSTI:

SÍLA8/10
RYCHLOST6/10
OBRATNOST8/10
VÝDRŽ7/10
SCHOPNOST6/10

DOVEDNOSTI:
Boj s mečem6. level▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Boj s dýkami/noži5. level▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Boj s kopím/oštěpem1. level▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Boj se sekerou1. level▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Střelba z luku/kuše6. level▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Boj beze zbraně5. level▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Léčitelství1. level▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Psaní hieroglyfů2. level▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Umění0. level▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SCHOPNOSTI:
Wings Growing10/10▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Bird Language10/10▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mist Control10/10▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Whopper Discovery4/10▬▬▬▬▬▬▬▬▬


DRUH: Zmije paví
JMÉNO: Nymaatre (samec)
POVAHA: Jméno i vzpomínky zůstaly ale vzhled se drasticky změnil. Nym už není ani omylem ta hravá neškodná puma po Tařině boku. Z Nymaatreho se stala zmije. Po většinu času je pouze tichou ozdobou na jejím předloktí. Tařino pravé předloktí se stalo jeho velmi oblíbeným místem, a pokud má na sobě Tara dlouhý rukáv tak je vidět pouze jeho hlava, jenž má vždy položenou na hřbetu její ruky. Zmije jsou sice slepé, ale Nym zrak ani nepotřebuje. Reaguje na teplo a už jen díky tomu dokáže dobře odhadovat náladu v místnosti nebo osoby, s níž Taraneh mluví. Funguje Taře jako takový osobní radar, a velmi rád jí o každé změně informuje pomocí myšlenek. Pokud jako puma měl cizí dotek rád, teď by vás za něj klidně i kousnul, a to i když se ani nedotknete něj, ale pouze Tary. Je na to prostě háklivý a nemá to rád. Jediný kdo se nemusí bát jeho útoku je ten, koho usoudí jako Taře blízkého. Nahlas se projevuje, jen když skutečně usoudí že by se měl nějak ozvat.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama