Jacián Taxiarchai Evstathios

7. listopadu 2016 v 13:29
JMÉNO:Jacián Taxiarchai Evstathios
VĚK:3. 6. 1996 - 20 let
RODIČ:
Nebthet
ROKY SLUŽBY:2 let
POSTAVENÍ:Písař
KA:Čmelák
PENÍZE:50 EGP
FC:Daniel Senft
HRÁČ:Ramon


Značkové oblečení od nejlepších návrhářů různých stylů, střihů i barev. Přes košile po trička, přes různé džíny i všemožné značky bot. Šatník tohohle mladého muže je velmi pestrý a on se za to nijak nestydí. Jeho styl oblékání se totiž liší den ode dne stejně jako jeho nálada a proto potřebuje mít velký výběr a člověk nikdy neví co na něm zase uvidí. Jacián je 177 cm vysoký, atletické a svalnaté postavy s tím že má široká ramena a tím i velkou sílu v rukou. Vlasy má kudrnaté pískově a zároveň tmavě hnědé. Má ve vlasech vždy obě barvy, ale na různých pramenech vlasů podle toho jak moc je na slunci nebo stínu. Tvář má hladkou až na lehké strniště, na které už je příliš zvyklý než by ho dával pryč. Oči má jantarově hnědé, někdy mylně popisovány jako oříškové a jeho plné, světle růžové rty, které jsou nejhezčí když se Jacián usměje. Jeho tvář ale může být i velmi krutého vzezření pokud se zamračí ale to není zas tak časté jako úsměv.


Jacián je klidný, nekonfliktní mladý muž který bojuje jen v případě největší nouze. Není to proto že by se bál ale protože si je vědom své vlastní síly a toho že by mohl lehce ublížit. Je sebejistý a nenechá se jen tak něčím nebo někým zastrašit. Často díky tomu budí dojem ochránce a dobré opory pro ty kdo potřebují pomoc, kterou jim Jacián velmi rád poskytne. Dokáže být i dominantním vůdcem, který si dokáže snadno prosadit to co chce a to s co nejmenší námahou, jelikož si vždy nejdřív promyslí co udělá než to udělá. Rád pracuje sám za sebe ale spolupráce mu problém nedělá, i když se ve skupině vždy snaží být za vůdce. Velmi rád překonává jakékoliv překážky a různé nástrahy a řeší různé hádanky. Čím těžší daný úkol je a čím více se u něj zdá že je nemožné ho splnit, tím víc ho to láká. Asi jako květina čmeláka. Je také soutěživý a rád přijímá různé výzvy, i ty nejabsurdnější. Jaciánova povaha se pak trochu různí podle toho s kým mluví. Jiné muže bere jako soky, ať už v lásce nebo v boji, a je k nim ostražitý. K ženám je pozorný a rád se zdržuje v jejich blízkosti, ale pokud o ně nemá vážnější zájem tak se drží jen u přátelského a zdvořilého tónu hlasu. Děti nebere příliš vážně ale má je rád a nedovolil by aby se některému z nich něco stalo. Celkově je ale i velmi náladový a i přes jistotu jeho povahy se Jacián projevuje docela různě podle toho jakou má zrovna náladu.


Jacián se narodil v Řecku, nebo přinejmenším tam ho jeho otec vychovával. Jeho otec byl architekt a často se tak stávalo že na delší dobu odjel pryč a starala se o něj jeho teta. Ve škole moc přátel neměl a to jen kvůli jeho nestálé povaze. Jednou byl hodný a nápomocný, samý úsměv a druhý den z něj byl mrzutý pesimista. Byl zkrátka hodně náladový což bylo k jeho občasným pyromanským sklonům bylo děsivé. Jeho nejhorším zážitkem ale bylo, když v osmi letech nechtíc podpálil talár kněze na svatbě svého otce. Jeho novou mámu to vyděsilo a jeho otce, který věděl o občasným ohnivých kouscích věděl to naštvalo. Měl pak velmi vážný rozhovor o sebeovládání a tím co umí. Musel se naučit potlačovat své ohnivé schopnosti a hlavně o nich nemluvit před svou nevlastní matkou. Jeho povaha se ustálila v jedné podobě, a to v té lepší podobě, naštěstí už někde v desíti letech. To totiž začal chodit do školy jeho první mladší sourozenec. Postupně se mu jich ale nastřádali hezcí čtyři s tím že s každým z nich své nevlastní matce rád pomáhal. Byli to tři sestry a jeden brácha a že byli nevlastní? Na tom vůbec nezáleželo, přinejmenším né jemu. Byl prostě dokonalým starším bráchou, který dohlíží na své mladší sourozence a chrání je. Dalo by se říct že na nějaké své schopnosti, které měl plně zapomněl, nezabýval se jimi a žil si klidný život. Dokončil základku, vystudoval střední školu a chystal se jít na vysokou, když se mu v hlavě začal ozývat ženský hlas. Ten ho nabádal aby se sbalil, nechal svou lidskou rodinu být a odjel do Luxoru najít jakýsi tábor. Jacián to považoval za nějaké halucinace a nezabýval se tím protože komu by se chtělo jet přes půlku světa jenom kvůli nějakému hlasu v hlavě. Hlas mu ale nehodlal dát pokoj a nabádal jeho soutěživé já aby to přijal jako výzvu. Tohle už ignorovat nemohl a tak se skutečně sbalil a vydal se na onu cestu. Tam ho hlas nasměroval k mostu aby našel vchod do tábora. Když ho konečně našel, byl určen jako syn Nebthet a nyní je v táboře.


○ PRIMÁRNÍ ZBRAŇ: Dvoubřitá sekera
○ SEKUNDÁRNÍ ZBRAŇ: Vrhací dýky
○ DALŠÍ ZBRANĚ:
• Kuše

ČAROVNÉ PŘEDMĚTY:
Náhrdelník s mušličkou umožňující polobohovi dýchat pod vodou

VÝPRAVY:
• xxx


VLASTNOSTI:

SÍLA8/10
RYCHLOST6/10
OBRATNOST7/10
VÝDRŽ6/10
SCHOPNOST8/10

DOVEDNOSTI:
Boj s mečem0. level▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Boj s dýkami/noži0. level▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Boj s kopím/oštěpem0. level▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Boj se sekerou1. level▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Střelba z luku/kuše1. level▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Boj beze zbraně1. level▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Léčitelství0. level▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Psaní hieroglyfů2. level▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Umění0. level▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SCHOPNOSTI:
Pyrokinesis10/10▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Lightkinesis - od Nut10/10▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


DRUH: Čmelák
JMÉNO: Argill
POVAHA: Škodolibý, zlomyslný a drzý. Základní tři vlastnosti Jaciánova Ka. Argill totiž reprezentuje tu horší část jeho povahy, která se na něm samotném nikdy neprojevuje. Jacián je tady z těch dvou dobrý a Argill ten zlý a i když by nejraději občas jeden druhého nejraději asi někam zamkli a zapomněli na něho nedovolily by aby se tomu druhému něco stalo. Argill je velmi bezstarostný tvor co si libuje v urážení ostatních a nikdy by nikomu nijak nezalichotil. Právě on to je kdo Jaciánovi našeptává různé špatné nápady ale přimět ho k tomu je uskutečnit se mu daří jen málo kdy.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama