Ramon Amador Zacarias

7. listopadu 2016 v 13:34

JMÉNO:Ramon Amador Zacarias
VĚK:16. 5. 1995 - 22 let
RODIČ:
Hathor
RODINA:
Rainerio Zacarias - bratr
ROKY SLUŽBY:4 let
POSTAVENÍ:Písař
KA:srnec
PENÍZE:50 EGP
FC:Ben Brandes
HRÁČ:Ramon


Ramon je štíhlý mladík s přiměřeně vysportovanou postavou. Vysoký je dobrý 1,88 cm. Tvář, na které má vždy alespoň náznak úsměvu, má vždy lehce zarostlou ale jinak má kůži hladkou. Má tmavě hnědé přátelské oči, které jsou jen o odstín světlejší než jeho krátké vlasy, které jsou sami o sobě velmi tmavé skoro černé. Na čtení nosí brýle ale vidět ho v nich je takřka nemožné protože se za ně stydí. Postoj má vždy sebevědomý, možná i trochu ležérní. Nesnaží se na sebe upozorňovat ale pozornost mu nevadí. Nejraději nosí všemožné mikiny a bundy. Nemá však žádnou oblíbenou a často je proto střídá. Pod nimi má trička s krátkým rukávem, nejčastěji tmavá protože na světlé si moc nepotrpí. Zastává názor že oblečení světlých barev se rychle špiní. K tomu si obleče vždy nějaké ty džíny. Ty jsou většinou vybledlé nebo již notně obnošené. Ramonovi se ale líbí v nich chodit protože jsou pohodlné. Navíc sice rád vypadá dobře ale nesnáší nakupování. K jeho oblíbenému oblečení pak patří ještě sportovní tenisky. Na ty nedá dopustit. Na krku krom toho mívá kožený řemínek, na němž je přívěsek ve tvaru stříbrné býčí hlavy. Na levém předloktí má shluk jedné velké a několika menších jizev navazujících na střed velké jizvy, které mu tam zůstaly potom co mu byl spolu s šípem z ruky vytržen kus masa. Na tyhle jizvy navíc navazují další dvě jizvy, které k nim ale přibyly později jak lze poznat i na jizvách samotných. Ta jedna je lehce pod velkou jizvou a překrývá se z menšími jizvičkami a ta druhá je blíž k zápěstí asi 3 cm od první. Další jizvy pak má po celých zádech způsobené bičováním. Na pravé rameno si nechal vytetovat býka v kterého se dokáže měnit a pod ním u loktu má navíc tetování symbolů boha Usira, kterému se cítí zavázán za to že ho odmítl přijmout mezi mrtvé.

Přátelské úsměvy a vlídné pohledy, veselá nálada a nápomocná ruka pro každého kdo to potřebuje. Vždy upravený, čistý vzhled a oblečení spolu s přehledem co se děje kde ve světě. Tímhle se kolem sebe Ramon ohání ať už jde kamkoliv, potká kohokoliv a kdykoliv. Tohle je už ale jen stín toho Ramona, kterým býval v minulosti. Na novém místě mezi novými lidmi má ale štěstí, že nikdo jeho staré já nezná a nemůže tedy jeho povahy nijak porovnávat. Ramon je totiž možná mladý ale život se mu rozhodl nebýt dobrým přítelem, a radši mu házel všemožné klacky pod nohy jen aby nebyl šťastný beze strachu kdy mu život to štěstí zase vezme.
Nejdříve se ale podívejme na dobré stránky jeho povahy. Možná za to může jeho výchova, možná dobré geny, ale Ramon se vždy snaží být ten skutečně milý a galantní muž, o nichž ženy tak často prohlašují že už dávno vymřeli. Ramon má prostě pro ženy slabost po mnoha úhlech pohledu. Nikdy by si nedovolil sám na ženu zvýšit hlas nebo na ní nedej bože vztáhnout ruku ve špatném úmyslu. Prostě ženě nedokáže ublížit ani kdyby se chovala sebehůře. I kdyby vůči němu sama zvedla ruku tak jí to neoplatí. To radši hněv ženy vůči sobě snáší se stoickým klidem, který může až ještě více rozčilovat. Neutíká, slovně se nebrání, leda se s klidnými slovy snaží její vztek uklidnit nebo pokud je mířen na někoho jiného převést na sebe, jelikož ví že, on to snese v klidu a žena bude v bezpečí, před možným opětovaným vztekem od oné druhé osoby. Proč se je snaží chránit až takovým způsobem? Jelikož Ramon nesnese pohled na špatné zacházení vůči ženám, a tak se mu snaží i předcházet. Je jedno zda je žena plachá šedá myš nebo soběstačná feministka, tak jako tak se v něm vždy probudí jeho ochranářské pudy a postaví se na obranu onoho něžnějšího pohlaví jak se říká.
Možno nutno taky podotknout, že jeho slabost vůči ženám se neomezuje jen na jejich ochranu. Ramon byl a stále je svůdník, jenž se otáčí za každou sukní, když to tak řekneme. Za ty roky se ale u něj ale vytvořilo něco jako čest a udržuje toto své chování v snesitelných mírách. Snaží se v dívkách nevzbuzovat plané naděje na jeho získání pokud o ně skutečně nemá zájem, stejně tak jako velmi razantně omezil počet žen na jednu noc, jelikož zjistil, že mu to za ty problémy co pak vznikaly, když má ta dívka náhodou přítele nebo naštvaného tatíka, skutečně nestojí. Ovšem ani pokud o nějakou dívku projeví zájem neměla by si dotyčná dělat velké naděje. Ramon má sice jisté instinkty věrnosti ale jen do té míry že pokud by se našla jiná, nová dívka jenž by jeho zájem upoutala více, okamžitě by se současnou dívkou svůj vztah ukončil aby nebyl následně nařčen že někoho podvádí. Do doby dokud se někdo takový nenajde se ovšem omezuje jen na pohledy vůči jiným dívkám, a i při snaze ze strany jiné dívky zůstává věrný té své.
Co Ram nemá rád? Lidi co vyloženě nedbají o svůj vzhled. Tím není myšleno nekvalitní oblečení, ale oblečení špinavé nebo vyloženě zničené, nekoupaný a podobně. Dalo by se říct že Ram uznává vzor člověka ze starověkého Řecka - tedy člověka vzdělaného, zdravého, krásného, čistého a ctnostného. Když už ale nějakého takového člověka potká, už kvůli zkušenostem z minulosti se jim to nesnaží vymluvit. Pokud mu to je dovoleno pomůže, ale jinak radši odvrátí pohled jinam aby se nad tím nemusel zbytečně rozčilovat. Sám se sice rád udržuje v čistotě, ale pokud je to nutné tak se nebojí zašpinit. Dělá to s vědomím, že se pak stejně umyje a převleče.
Když si jeho povahu dáme do menšího celku je to přátelský člověk co si nerad nachází nepřátele. Je ale ochoten se rvát pokud ho někdo skutečně naštve. Tedy vyjimky žen, u kterých se snaží jednat diplomaticky. Má rád dobrodružství a hudbu. Také se rád se baví a je pro každou legraci, ale nesmí to být moc drsné. Jeho smysl pro zábavu může být poněkud v tomhle ohledu pro někoho puritánský nebo hodně zvláštní, ale on se prostě odmítá podílet na stylech zábavy alá například někoho mučit. To už si raději strčí do uší sluchátka a jde si někam v klidu zaběhat nebo posilovat. Poflakování se někde pod stromem se zajímavou knihou se taky dá zařadit mezi jeho oblíbené druhy zábavy. Aby se ale neřeklo že je to jen takový svatoušek, tak je mu nutno přiznat i jistou škodolibost a žárlivost. Nemá rád, když se kolem jeho dívky motá někdo jiný. Stačil by už drobný úsměv a už by hrozilo, že by si s tím dotyčným musel důrazně promluvit v soukromí nejlépe. Nechtěl by si přece pokazit svůj slušný výzor u své dívky. Co se konkrétněji té škodolibosti týče... Když už se projeví tak výhradně proti jiným mužům. Jiné muže bere jako rivaly a vychází s nimi proto o poznání hůře než s ženami.


Ramon je prostřední ze tří dětí španělského toreádora. Matku nikdy nepoznal a ani jeho sourozenci o ní nic nevěděli. Né že by se o to nějak zvlášť chtěl vědět. Každý z nich měl jinou matku (podle otce) tak proč se zajímat kdo to byl? Útlé dětství strávil především v péči chův, protože otec byl málo kdy doma. Ramon si ovšem již od malička velmi zakládal na svém vzhledu. Co naplat že si z něj kvůli tomu ve škole dělali legraci. On prostě rád dobře vypadal. Bylo to ale trochu v rozporu s tím že navíc i rád sportoval. Ramon nebyl z těch, kteří by se rádi rvali ale čas od času se porval. To nelze popřít. Taky nelze ale popřít že to nikdy nebyl on kdo rvačku vyprovokoval. On byl jen tím kdo se nechal vyprovokovat. Právě kvůli tomu ho nakonec otec nechal ve 13 letech přeložit do jiné školy. Tam si vedl lépe. Žádné rvačky, žádné problémy a taky nějací ti kamarádi. První nestvůra ho napadla v 15 letech, na konci školního roku. Byl to Orthros a ani přesně neví proč ho nezabil. Myslí si že jeho pozornost asi odlákalo něco jiného a on tak měl příležitost utéct. Moc se o to jak to že vůbec Orthros existuje proto nezajímal. Minimálně do doby těsně před svými 17 narozeninami. To ho totiž Orthros napadl znovu. Tentokrát neměl to štěstí že by se mu vyhnul. Boj s ním byl ale snadný, zdálo se že bojoval už dřív a byl znavený. Nebylo těžké se ho zbavit. Doma se pak na to zeptal otce. Ten mu ani nezapíral že něco takového čekal. Vypověděl mu o Táboře a že jeho matka je bohyně. Která to ale netušil ani on. To si prý musí zjistit sám v táboře. Pár dní nato se sbalil a vydal se do New Orleans. Někde v jeho blízkosti se prý nachází Tábor Nilu. Tam ho i nakonec našel, i když až po pár dnech pátrání po tom co přešel poušť, což se mu ani trochu nezamlouvalo.
Herní historie: Jen pár měsíců po tom co přišel do tábora a byl označen jako syn Hathor ve městě potkal Laylu. Byla sice člověk ale měla požehnání od Usira. Layla se mu ze začátku líbila stejně jako jiná holka kterou kdy potkal ale časem si uvědomil že s ní to myslí vážně a že jí miluje. Zažil si s ní také ale mnoho útrap. Prvně je napadly empůsy v nákupním centru díky čemuž se vlastně dali i dohromady. Další útok empůs spolu zažili na trhu kde jim pomohl Tobias Blackwood, otec Faraonky Sienny. O nějakou dobu později následně i v Přístavu kde by Ramon ani Layla nejspíš nepřežili kdyby jim nepomohla Pauline, dcera Sutecha. Z tohoto střetu si odnesl jizvy na levém předloktí. Zatím poslední střet s empůsami byl ale nejhorší. Unesli Laylu aby tím Ramona nalákali do pasti, kde ho omráčili a následně svázali a zbičovali jeho vlastním bičem. Kvůli tomu se u něj vytvořil odpor k této zbrani a není proto schopný sám tuhle zbraň vzít ještě někdy do ruky a navíc mu na zádech zůstaly jizvy. Jako by nestačil fakt že navíc začal mít sklony k depresím. Potom co jim povedlo s Laylou utéct jí dovedl do tábora, kde mu před vchodem oznámila že je těhotná. Ramon se nemohl cítit hrdější, a když Sienna svolila Layle zůstat v táboře byl nadmíru spokojený. Spokojenost mu ale nezůstala dlouho jelikož jen pár dní po tomhle se dozvěděl od Zachariase Averyho, taktéž člena Rady že byla Layla napadena. V nastalé zlosti se nerozpakoval vrazit pěstí Zachovi. Po příchodu Sienny byl ale nucen se trochu zklidnit a spolu s ní se vydal zpacifikovat toho bastarda co si dovolil sáhnout na Laylu a pak i na Siennu. V Prvním domě si pak zažil věci, na které nerad vzpomíná jelikož si tam připadal velmi k ničemu. O to víc že jim tam opět přišla vypomoct Pauline. Na nový rok se pak Ramovi stala velká nepříjemnost. Vzbudil se a našel vedle sebe v posteli položený bič. Měl z toho šok a kvůli tomu se tak trochu psychicky zhroutil a následně prvně zvedl na Laylu hlas aby jí od sebe odehnal a sám beze zbraně utekl na Bojová pole kde ho přizabil dvoumetrový jedovatý ještěr. Následkem jedu ve svých žilách a svých zranění následně upadl do kómatu. Zatím co ale jeho tělo dostávalo z otravy a zraněních na Ošetřovně jeho ba se ocitlo v Duatu a po zavolání Usirem i do Síně soudů, kde spolu vedli rozhovor. Ramon poněkud pochyboval o tom zda chce dál žít a snad jen díky tomu se dozvěděl že za jeho vztahem s Lay stojí sám Usir, který k němu Laylu dovedl. Poněkud ho to naštvalo ale nemohl mu to mít za zlé, když on sám se do Layly za tu dobu zamiloval. Po návratu se probudil na Ošetřovně, kde zjistil že k jizvám na levém předloktí mu přibyly další dvě po kousnutí jedovými zuby onoho ještěra. Trvalo celkem dlouho než se dal opět plně dopořádku, nebo přinejmenším tak aby se mohl vrátit do všedního života v táboře. Během téhle doby se mu poštěstilo získat trochu štěstí od boha štěstí Bese. Layla totiž i přes mínění Anke že je to nemožné znovu otěhotněla. Radovat se ale nemohl moc dlouho. Layla sice totiž porodila Ramonovi syna Bryana, a dokonce se s ní Ramon zasnoubil, ovšem osud si usmyslel že by měl Ramon trpět nejspíše ještě více než trpět doposud. Jeho milovaná Layla i s malým Bryanem zemřela za úplně nevyjasněných okolností, když se rozhodla že se chce vydat za svými rodiči a ukázat jim že je živá a v pořádku. V případě Ramona se osud prostě rozhodl být neobyčejně krutý.


○ PRIMÁRNÍ ZBRAŇ: Klasické dýky (2x) z božského bronzu
○ SEKUNDÁRNÍ ZBRAŇ: Bič
○ DALŠÍ ZBRANĚ:
• Luk a toulec na šípy se stříbrnými hroty
Kuše s šipkami se zpětnými háčky

ČAROVNÉ PŘEDMĚTY:
• Bezedný batoh

VÝPRAVY:
  • xxx


VLASTNOSTI:

SÍLA7/10
RYCHLOST6/10
OBRATNOST6/10
VÝDRŽ7/10
SCHOPNOST9/10

DOVEDNOSTI:
Boj s mečem0. level▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Boj s dýkami/noži4. level▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Boj s kopím/oštěpem0. level▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Boj se sekerou0. level▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Střelba z luku/kuše4. level▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Boj beze zbraně3. level▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Léčitelství1. level▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Psaní hieroglyfů6. level▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Umění0. level▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SCHOPNOSTI:
Shapeshifting - býk10/10▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Alcokinesis10/10▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


DRUH: Srnec obecný
JMÉNO: Zeston
POVAHA:
Zeston by se dal nazvat takovým Ramonovým hlasem rozumu víc než ztělesněním jeho duše. Je to právě Zeston kdo Ramovi radí v těžkých chvílích a pomáhá mu zachovat si klid, i když je to poslední dobou čím dál těžší jelikož je Ram poněkud změnil a tím pádem se změnil i Zeston. Musí se teď totiž svým vlastním chováním přizpůsobit tomu jak se cítí Ramon. Pokud je Ram smutný musí mu být Zeston oporou a tím kdo ho donutí se rozveselit, pokud je naštvaný je tím kdo najde způsob jak ho uklidnit a podobně. Dalo by se říct že to je velmi vážný tvor a slovo jako bezstarostná zábava je mu cizí. Cítí se totiž povinný dohlédnout na svého poloboha na každém jeho kroku a být připravený pokud by si potřeboval s někým Ram promluvit, probrat své myšlenky nebo by prostě potřeboval jen někoho kdo by byl s ním, když nemá náladu na přítomnost nikoho jiného či aby mu zamítl nějaký šílený nápad co se mu objeví v hlavě.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama