Scarlett Winter

20. listopadu 2016 v 12:44
JMÉNO:Scarlett Winter
DATUM NAROZENÍ:25.7.1998 - 18 let
RODIČ:
Sachmet
ROKY SLUŽBY:0 let
POSTAVENÍ:Umělec
KA:Levhart
PENÍZE:50 EGP
FC:Sara Fabel
HRÁČ:Nana


Relativně nízká slečna, měří pouze 168 centimetrů. Co jí však chybí do průměrné výšky, nechybí v ženských proporcích, které má podle některých, a i dle sebe nadprůměrné. Boky ji nepřetékají a snaha o uchování nějaké relativně normální postavy by byla. O svou fyzickou kondici dbá možná více, než je zdrávo. Svalové hmoty se na jejím těle najde dost, někdo by možná řekl, že více než je zdrávo. Ale nejedná se o žádnou kulturistku, abyste se neděsili. Ženské proporce a křivky se neztrácejí ani při její fyzické zátěži. Pravidelné cvičení a dbaní o svůj zevnějšek má své výsledky. Poutačem na jejím těle je nespočet tetování, které se nachází takřka všude kam oko dohlédne a nachází se i tam, kam nevidíte. Salva tetování začala v době jejího protestů a má jich tolik, že byste se těžko dopočítali přesného počtu. Mnoho lidí chválí její zdravé, nikdy nebarvené blond vlasy husté jako lví hříva. Dlouhé bujaré vlasy jí sahají kamsi pod lopatky a kroutí se v jemných vlnách.


Scarlett Winter, dívka mnoha tváří s jedním skutečným já, ke kterému je těžké se dopracovat. Jaká vlastně je a proč je tak těžké s ní vyjít v dobrém? V první řadě je to její lhostejnost snad ke všemu živému, co ji v životě potká. Zatímco většina dívek v jejím věku přemýšlí o svém krásném princi, Scarlett vůči tomuhle naivismu zůstává chladná jako ledová královna. Alespoň tak s přehledem dostává ke svému příjmení. Lhostejná je skutečně snad ve všem a nepříjemná umí taky být jako naštvaná kočka, která na všechny kolem sebe jen prská. Kočka, tímhle slůvkem by se dala Scarlett jednoduše popsat. Ve většině případech kope kolem sebe, dává jasně najevo co se jí nelíbí a prská u toho jako kočka, které jste šláply na ocas. Je protivná a nepotřebuje s nikým kontakt, a přesto dovede být milá, pakliže něco chce. Nu, doslova jako kočka, která když se dobře vyspí dokáže být i přítulná. Přesto přese všechno, pakliže se podíváte do jejích jasně modrých očí, nezahlédnete nic jiného než vzpurnost, odhodlání a její nekrotnou duši. Scarlett je doslova jako dravá kočkovitá šelma která se na první pohled jeví přesně tak, jak jí popisují přírodopisné knížky. Od pohledu nepřátelská, a přitom se ve skrytu její duše schovává docela zranitelná osůbka. Všechno to, jak se chová k lidem je jen jakýsi druh obranného mechanizmu.
Kdo s ní chce vycházet, musí se jí naučit chápat a přestat si brát její jízlivé a sarkastické poznámky tolik k tělu. Ostatně jí je nakonec jedno co vám řekne, hlavní je, že se nežádoucích lidí zbaví a má svůj klid. Pokud ovšem patříte mezi ony vytrvalce, kteří jejímu počátečnímu kousavému já odolají, můžete z její strany zaznamenávat změny. Sice vám bude stále říkat přesně to, co si myslí bez ohledu na to, jak moc nepříjemné vám to je, ale i tak tam z její strany přeci jen nějaká ta změna bude. Oproti začátkům, je k lidem o malinko příjemnější a někteří mohou mít to štěstí, že se na jejich společnost bude nějakým způsobem těšit. Rozhodně je pak výřečnější a přátelštější než obvykle, ale aby vám věřila a měla vás ráda, to skutečně nehrozí. Pouze jste se přemístili z kolonky "tolerance" kterou obývá dalších několik set lidí. Kupříkladu její pěstouni, které sice z duše nenávidí, no i tak jejich existenci poblíž sebe toleruje. Pokud chcete zajít dál a být její osobou akceptování jako sobě rovní, máte ještě co dělat. Scarlett, ačkoliv je ve skrytu duše poměrně hodným člověkem, na venek působí jako egoistická potvora, co má o sobě vysoké mínění. Málo kdo se dokáže dostat tak daleko, aby jej brala jako sobě rovného. Ti, co si to myslí, jsou většinou vbrzku vyvedeni z omylu za doprovodu výsměšného tónu jejího medového hlasu.
A jaká že Scarlett doopravdy je? I ona umí být milá a obětavá vůči těm které má ráda, ačkoliv je takových lidí pomálu. Je to dobrý spojenec a kamarádka, jen se musíte dostat přes tu tlustou vrstvu ledu, kterým se její srdce obalilo napříč jejím životem. Vždy byla průbojnější a takzvaně od rány, obzvláště co se jiných žen týče. Ne že by byla vyloženě žárlivý typ ženy, akorát má svou hlavu a co je její je zkrátka její, a tak si hájí alespoň ten svůj píseček. Má spoustu záporných vlastností, mezi které patří i nesnášenlivost s jiným něžným pohlavím. Také na sobě nenechá poznat vztek, má svůj způsob, jak projevit nesouhlas, ale nikdy se nevytočí na plné obrátky. Jejím způsobem je dlouhotrvající naštvání se na danou osobu a jen tak ji to neopustí, slovíčko "omlouvám se" nehraje v takovém případě žádnou roly. Ale odpustí, pokud ji na vás alespoň trošku záleží. A jak to má vlastně Scarlett s opačným pohlavím? Ani se neptejte, protože jakožto Filofob příliš mnoho možností nemá. Slovo láska je pro ni nepředstavitelná věc a má zlozvyk muže odrazovat od své maličkosti. Svým způsobem už to dělá automaticky předem, protože má dojem, že ona milovat nedokáže, protože se přes ten strach nedokáže jen tak přehoupnut. Na jednu stranu dává najevo že ji na někom záleží více než jen na kamarádovi, no na druhou stranu se tomu všemu všelijak brání. Těžko říci da to má nějaké východisko, možná hromadu trpělivosti a snaživosti? Scarlett žije v domnění, že jsou ti nahoře proti ní anebo prostě jen její osud rozhodl že nikdy s nikým nebude. Každý, kdo o ní má nějaký zájem musí vynaložit hromadu trpělivosti, protože s její maličkostí to skutečně jinak nejde.
Dotlačit ji do vztahu je nelehká věc, každý, kdo se o to kdy pokusil to stejně rychle vzdal. Scarlett si samozřejmě maličkostí všímá jinak by totiž nemohl možné nápadníky odhánět, logicky. Přesto, pokud máte to odhodlání a najdete v ní zalíbení, či snad něco jiného, je nutné se dostat přes tu prvotní ledovou slupku - jak již bylo řečeno. Vlastně to ani moc nezáleží na ní, ale na vás. Přesto u ní povětšinou bodují muži se zdravým sebevědomím, ke kterým může jakýmsi způsobem vzhlížet. Scarlett je přeci jen jako ta kočka a kočku si musíte získat, popřípadě zkrotit. Pakliže ji zkrotíte, rozhodně nebude, jaká byla, s tím se musíte smířit - zkrocený lev je nevyzpytatelný soupeř, stejně jako Scarlett. Potřebuje oporu a hodně lásky, ačkoliv to tak mnohdy nevypadá a může se zdát, že přesně tohle nechce. Ve skrytu duše je to milující tvor, který čeká kdy pro tohohle nikým nepochopeného člověka, najde někdo pochopení.


Kde přesně se Scarlett narodila, nikdo neví. Jediné, co je zaznamenáno, je den, kdy ji pracovníci dětského domova nalezli na svém prahu ve Washingtonu. Otec malého dítka zanechal jen vzkaz, že se o dítě nemůže starat a ať pro něj někoho najdou. Možná to, že nevyrůstala v žádné rodině byl důvod, proč byla jako dítě nadmíru agresivní. Sotva jako šestileté dítě poprvé surově zbila dívenku, která si bez svolení půjčila hračku, s níž si právě hrála Scarlett. Již v té době pracovnice dětského domova měli obavy o ujetí malé blondýnky, která se projevovala nepřátelsky ke každému dítěti, které s ní přišlo do kontaktu. Každému již muselo dojít, že takové dítě zkrátka nikdo nechce a ani chtít nebude, a přesto se pracovnice snažili najít pěstouny pro malou dívku, kterou již v té době nikdo neměl rád. Tady již započala ona dlouho trať, díky které se z ní později stal Filofob. Prvně to byli jen děti v dětském domově, poté to byli první pěstouni, ke kterým se dostala a kteří ji během týdne vrátili zase zpátky. Zbila totiž svou nevlastní sestru. Nikdo nechápal, kde se v dívce tolik negativizmu a násilí bere, nikdo se k ní zle nechoval, ale nikdo ji nedokázal dat ani ždibec lásky, kterou potřebovala. Jako malá snila o úplné rodině a každý den naivně čekala, že si ji někdo odvede a nechá si jí. Jenomže dítě s cedulkou "agresivní" si jen tak někdo nevezme.
V deseti letech se Scarlett konečně někdo ujal. Starší pár kolem třicítky, který si běžně brával problémové děti se přihlásil o další dítě a pracovnice dětského domova neváhaly, naskytla se jim příležitost zbavit se desetileté, nepříjemné dívky, která jim dělala jen samé problémy. Lilian a Peter, ti, kteří se s usměvavými tvářemi ujali desetileté Scarlett nebyli ani omylem tak úžasní jak se na první pohled zdáli. První týden v nové rodině byl perfektní, ale příliš dlouho to nevydrželo. Hned po prvním problému se Scarlett dočkala tak neuvěřitelného výprasku, že si pomalu týden nesedla. Že by to však zamezilo jejím prohřeškům, se říci nedá. Naopak se to jen zhoršovalo a zhoršovalo, všechno to šlo z kopce a Scarlett se projevovala jako agresivní jedinec. Dalším bodem, který pozměnil její chování byl právě její pěstoun, který od prvotního šmírování přešel ke sprostému osahávání. Což v jejím případě nebylo nijak dobré, protože krom toho, že se navážela do dívek její napadání se pomalu začínalo týkat i chlapců. A v 16 to všechno vyvrcholilo. Přišlo první tetování, pak druhé a bylo to poprvé, kdy k někomu cítila něco podobajícího se lásce, ty křehké a tolik zrádné city, které netrvali nijak dlouho. Osudová chyba té, která se pokusila jí přítele přebrat a věřte, že dobře nedopadla. Dívka, kterou Scarlett načapala s jejím takřka přítelem, skončila na čtrnáct dlouhých dní v nemocnici a Scarlett? Nu, krom toho, že ji spolužáci museli od slečny doslova odtrhnout, se někomu podařilo ji přelomit na třikrát ruku takovým způsobem, že se ji ve zlomeninách skříply nervy a trvale se poškodily. Sic může ruku normálně používat, ale nervy byli poškozeny natolik, že má pravou ruku od ramene po konečky prstů bez citu. Což znamená, že se po rekonvalescenci a všelijakých zákrocích musela naučit ruku znovu ovládat a přesto, co se stisku týče, to bylo k ničemu. Od té doby tedy využívá převážně levou ruku. Ale nebojte, jediný trest to pro ni nebyl, po pobitu v nemocnici skončila na jednom z oněch psychologických táborů, kde se mělo dát všechno do pořádku s její agresivní povahou. Na tomto táboře se takřka vše osvětlilo a vypluli na povrch věci, které nikdo nečekal. Strávila zde něco kolem půl roku než se dívka, která byla bita a zneužívaná (bráno tak, že osahávána a šmírována), byl jen jakýsi působ obrany proti všemu. Farma, na které se tábor nacházel byla pro Scarlett zlomová, byla hned šťastnější a agrese ji po čase naprosto opustila. Byla klidnější, ale lhostejnost vůči všem z její strany přesto přetrvávala, dokonce se mírně zhoršila. A po uplynutí doby, strávené na táboře se vrátila do dětského domova, kde se soustředila hlavně na sebe. Tam také strávila zbytek doby, do její plnoletosti, kdy si přivydělávala a šetřila, jen aby mohla zmizet a přizdobit tak své tělo dalším tetováním.


○ PRIMÁRNÍ ZBRAŇ: Meč xiphos
○ SEKUNDÁRNÍ ZBRAŇ: Bič
○ DALŠÍ ZBRANĚ:
• xxx

ČAROVNÉ PŘEDMĚTY:
Opasek, který polobohovi umožňuje měnit své oblečení podle libosti

VÝPRAVY:
• xxx


VLASTNOSTI:
SÍLA7/10
RYCHLOST7/10
OBRATNOST7/10
VÝDRŽ7/10
SCHOPNOST7/10

DOVEDNOSTI:
Boj s mečem0. level▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Boj s dýkami/noži0. level▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Boj s kopím/oštěpem0. level▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Boj se sekerou0. level▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Střelba z luku/kuše0. level▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Boj beze zbraně0. level▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Léčitelství0. level▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Psaní hieroglyfů0. level▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Umění0. level▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SCHOPNOSTI:
VITAKINESIS1/10▬▬▬▬▬▬▬▬▬


DRUH: Levhart Jihoafrický
JMÉNO: Sea Biscuit
POVAHA:
Biscuit odhaluje pravou tvář Scarlett. Je odrazem jejího pravého já, a tak je přátelským a mazlivým tvorem. To, čeho u Scarlett dosáhnete za velmi dlouhou dobu, vám Biscuit nabídne hnedle po seznámení. Je to přátelský a veselí kocour, který se čas od času tváří jako malé kotě, především když se v místnosti nachází nějaké klubíčko nebo míček. Získat si ho není nijak těžké, rád se mazlí a když mu dáte kus masa nebo slaniny, bude vás mít o to raději! Přesto, e je to velká kočkovitá šelma, dokáže být neuvěřitelně něžný a málo kdy používá drápky. Přesto má i určité Scarlettiny rysy, jako je mírná žárlivost, pakliže se mu málo věnujete. Je to pozoruhodný kocour, který velmi rád přidá tlapky k dílu. Zbožňuje drbání mezi ušima, na krku a tvářích, ale také na žebrech. Podobně jako jeho majitelka i on je poněkud aktivnější a rád něco vyvádí, když nic jiného, plete se alespoň lidem pod nohama. Je to jediný tvor, vůči kterému Scarlett projevuje city na veřejnost a kterého má ráda.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama