Druhy potomků a těhotenství

10. prosince 2016 v 16:45
Vzhledem k možnosti různého křížení bohů, lidí, polobohů a dalších vzniká tento článek. Základem jsou bozi, třičtvrtěbozi, polobozi, čtvrtbozi a smrtelníci.

BOHOVÉ

Není potřeba vysvětlovat, co jsou zač. Jsou nesmrtelní, šíleně mocní a vlastně naprosto úžasní. ALE - nemohou příliš zasahovat do událostí na světě, leda tak do toho, co spadá do jejich kompetence (např. Nebthet může ovlivňovat štěstí a smůlu lidí, Anuket řeky a tak dále). Sem tam si dali dostaveníčko s človíčkem, který o jejich původu neměl ani tušení, a vznikali polobozi. Jejich vznik zůstal dlouho nepovšimnut, jenže jak šel čas, příšery si začaly všímat a tehdy odstartovala nekonečná válka. Více v historii tábora a polobohů.
Noví bohové už v dnešní době nevznikají.

TŘIČTVRTĚBOHOVÉ

Třičtvrtěbozi vznikají ze svazku boha a poloboha. Jsou silnější než běžní polobohové a navíc získávají schopnosti od obou bohů ve svém rodokmeni. Takže vnuk Tefnut, syn Anuket bude schopen se naučit schopnosti od obou, přičemž jednu získává hned na začátku na pátém levelu formou požehnání.
Jsou ještě vzácnější než polobozi nebo čtvrtbozi a platí pro ně jistá pravidla. Hlavně to, že bůh Devatera se nesmí spojit s jiným bohem Devatera, poněvadž vzniklý potomek by byl nestabilní a nepoužitelný. Re se nesmí nijak kombinovat, jeho potomci jsou mocní sami o sobě. Na jejich registraci musíte na stránce aktivně hrát minimálně rok a předem se s námi domluvit na jejich tvorbě.

DEVATERO: Shu, Tefnut, Nut, Geb, Sutech, Nebthet, Usir, Eset, Re + Hor

POLOBOHOVÉ

Netřeba příliš rozvádět. Polobohové vznikají spojením člověka a boha a mohou se naučit ovládat všechny schopnosti od svého božského rodiče plus ty všeobecné.

ČTVRTBOHOVÉ

Čtvrtbohové vznikají ze svazku poloboha s polobohem, poloboha a smrtelníka a poloboha s čtvrtbohem. Získávají pouze dvě schopnosti, jednu od obou božských rodičů jeho polobožských rodičů. Tzn. dcera potomka Tefnut a potomka Sachmet se může naučit jednu libovolnou schopnost od Tefnut a jednu od Sachmet.
Čtvrtboha si jako jediného nemůžete registrovat rovnou (až na velké výjimky), nejdřív musíte odehrát vztah dvou polobohů (nebo poloboha s jiným čtvrtbohem), těhotenství matky a také porod, načež za dítě poté hraje jeden z rodičů (domluví se mezi sebou), dokud je ještě malé.
Pamatujte na to, že dítě zestárne každé tři měsíce o rok, dokud mu nebude deset let (což znamená dva a půl roku čekání v reálném čase), ale stejně rychle stárnou také jeho rodiče, aby se vyrovnali dítěti a nebylo pak divné, že ve dvaceti mají děcko staré deset let. V tomto věku se určí jeho definitivní hráč - může to být jeden z rodičů anebo taky nějaký úplně jiný hráč na základě domluvy.

SMRTELNÍCI

Nemají ve svém těle ani kapku božské krve. Neovládají žádné speciální schopnosti a v současné době ani není možné si nějakého zaregistrovat. O bozích a jejich potomcích obvykle nemají ponětí. Nemohou požívat nektar ani ambrózii a přitahují jen některé druhy nestvůr.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama