Harpyje

11. prosince 2016 v 18:57
NÁZEV:
Harpyje
KATEGORIE:Příšera
ZPŮSOB ŽIVOTA:Živí se masem polobohů a mořských tvorů
ZVLÁŠTNÍ SCHOPNOST:Některé mohou omezeně ovládat Airkinesis. Umí vydávat hrozné skřeky, které vás mohou klidně až na několik minut ohlušit.
PŘEDNOSTI:
Umí létat pomocí svých křídel. Pařáty na nohách i prstech.
SLABINY:
Oheň, který spálí jejich peří, a také uzemnění, na zemi se necítí jistě, nejsou zvyklé chodit. Jinak účinkuje i rána do srdce, setnutí hlavy...
ROZMNOŽOVÁNÍ:
Neznámé
VÝSKYT:Spíše u vody, nejlépe u moře. Ale některé se dají objevit i jinde, existují i pouštní typy.
PRŮM. VĚK DOŽITÍ:Není znám.
NEBEZPEČNOST:5


OBECNÝ POPIS:
Jsou to ošklivé, zčásti opeřené ženy s křídly místo rukou a orlími pařáty místo nohou. Bývají spíše hloupější, ale krvelačnosti mají na rozdávání. Nejsebevědomější jsou ve vzduchu, na zemi se necítí moc jistě, a proto se snaží bojovat převážně ve nebo ze vzduchu. Nenosí žádné oblečení, proto můžete vidět její nestvůrné prsy, ale také všechno osvalení. Není na ně hezký pohled.
Bývají jich hejna na mořských útesech a menších ostrovech, odkud loví námořníky a vodní tvory. Jsou více zvířaty než lidmi, mluvit sice umí, ale spíše vydávají příšerné ohluchující skřeky, kterými svoji oběť rozptýlí a zmatou. Jsou typické svým zákeřným a podlým jednáním, nebojí se vám vpadnout do zad. Velice rády trhají lidská i zvířeci těla na kousky a rochní se v jejich krvi.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama