Incubus

11. prosince 2016 v 19:04
NÁZEV:
Incubus
KATEGORIE:Příšera
ZPŮSOB ŽIVOTA:Živí se energií a masem lidí i polobohů
ZVLÁŠTNÍ SCHOPNOST:
Usazuje se spícím osobám na hrudi, zabrání jim v dýchání a vysaje z nich energii. Anebo je svede k pohlavnímu styku a energii z nich vysaje při něm. Někteří se umí vypařovat nebo zneviditelňovat a všichni obvykle umí měnit jakkoliv svoji podobu.
Omezeně ovládají Charmspeak a také umí měnit podobu a maskovat se před lidmi.
PŘEDNOSTI:
Umí si nechat narůst kožnatá nestvůrná křídla a létat za jejich pomoci. Tedy je to u nich rychlost a mrštnost, nejsou moc silní.
SLABINY:
Odmítání, svěcená voda a také drahé kovy - jako dobré odpuzovadlo může sloužit zlatý nebo stříbrný řetízek na krku a podobně.
ROZMNOŽOVÁNÍ:
Pravděpodobně se rozmnožují se succubami.
VÝSKYT:Všude na světě.
PRŮM. VĚK DOŽITÍ:Není znám.
NEBEZPEČNOST:5


OBECNÝ POPIS:
Ačkoliv se dovedou proměnit na mužský ideál krásy člověka, se kterým zrovna jsou, nejsou příliš inteligentní. Jsou velice marniví a povrchní a často si za své oběti vybírají hezké mladé slečinky, které jim snadno sedají na lep. U polobohů nejsou tak mocní a ti často jejich iluze prokouknou. Bohy oklamat nedovedou a třičtvrtěbohy jen na krátkou dobu. Jejich pravá podoba je pěkně hnusná, mají namodralou, nazelenalou či načervenalou pokožku, nikde jim nerostou žádné chlupy ani vlasy, z lebky jim raší pár malých růžků a mají dlouhý ostrý jazyk spolu s dlouhými pařáty na rukách i nohách, případně ještě kožnatá křídla.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama