Hydří štíř

13. ledna 2017 v 20:35
NÁZEV:
Hydří štír
KATEGORIE:Příšery
ZPŮSOB ŽIVOTA:Hmyzožravý
ZVLÁŠTNÍ SCHOPNOST:Nelze ho zabít, po zabití jednoho štírka se z mrtvého tělíčka rozdělí dva noví živí
PŘEDNOSTI:
Bodec s jedem, sebevražedné sklony za účelem rozmnožení se
SLABINY:
Oheň, malá velikost
ROZMNOŽOVÁNÍ:
Dělením se
VÝSKYT:Kdekoliv na světě, nejčastěji pouště a hlubší jeskyně
PRŮM. VĚK DOŽITÍ:Nesmrtelný
NEBEZPEČNOST:2-3


OBECNÝ POPIS:
Hydří štír nemá své jméno kvůli své velikosti, ani vzhledové podobnosti s hydrou, ale kvůli své zvláštní schopnosti. Pokud zemře, tak se jeho mrtvé tělíčko jednoduše rozdělí na dva nové hydří štírky, s instinkty a vědomostmi svého "mateřského" štírka. Pokud na tohohle štírka narazíte tak se doporučuje nezabíjet, ale zneškodnit odchycením. Samozřejmě že se dá podobně jako u hydry zneškodnit úplně tím že mrtvé tělíčko podpálíte, aby se nemohlo dále dělit, ovšem musíte to stihnout dřív než dělení započne.
Tito štírky mají také silně sebevražedné sklony. Pokud se proti nim objeví větší nepřítel, tak jim jejich instinkt velí zabít se a zvětšit počet hydřích štírků v oblasti, aby měli větší šance na vítězství nad nepřítelem. Pokud ovšem nevycítí nebezpečí, nemají potřebu na vás útočit.
Tito štírci mají velikost maximálně jako dlaň dospělého muže. Tělíčko mají černé s jasnými odlesky v různých odstínech modré. Při svitu měsíce jsou odlesky světlejší, při svitu slunce tmavší. V bodci mají smrtelný jed. V malinkém množštví při obyčejném škrábnutí o bodec způsobuje těžké žaludeční problémy, spojené se zvracením krve a rizikem smrti pokud do pár hodin nedostane protijed. Při plné dávce je oběť mrtvá do pár minut.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama