Březen 2017

Anat

30. března 2017 v 12:00
JMÉNO:Anat
FUNKCE:Bohyně války, plodnosti a sexu
FACECLAIM:Eva Green
HRÁČ:A-Team
CHARAKTER:Poměrně divoká bohyně libující si v krveprolití, mužích a nespoutané zábavě, taková je Anat. Poněkud se tím liší od své sestry Astarte, která je spíše jejím opakem, byť v masakrech nachází nachází podobné potěšení jako její sestra, avšak přesto je Anat velice inteligentní a vypočítavá. Setkání s ní obvykle nevěstí nic dobrého a není úplně jasné, na čí straně stojí. Pravděpodobně podle toho, jak se jí to zrovna hodí, ovšem ani to není podložené, jelikož v minulosti už několikrát polobohům pomohla, ale také škodila.
SCHOPNOSTI:xxx

Baal

28. března 2017 v 18:33
JMÉNO:Baal
FUNKCE:Bůh plodnosti, počasí, deště, větru, blesků, ročních období, války, patron námořníků a obchodníků
FACECLAIM:Jai Courtney
HRÁČ:A-Team
CHARAKTER:Výbušný, nestálý, prchlivý a krvelačný bůh. Není sice tak proslulý jako Sobek či Sutech, ale ti, co ho znají vědí, že si na něj mají dávat opravdu velký pozor. Nikdy nemůžete dopředu předvídat, co udělá nebo jestli se na zemi objevil s dobrými úmysly. Velice rád způsobuje bouře, hraje si se silami ročních období a taky rád plete hlavy smrtelnicím. Ne vždy s nimi však má děti, obvykle mu za něco víc nestojí. Je úlisný, sobecký a krutý, s ničím a nikým se nepáře. Často však dřív jedná než myslí a má horkou hlavu. Snadno se dá naštvat a pokud u něj upadnete v nemilost, máte to hodně blbé.
SCHOPNOSTI:Stormkinesis, Airkinesis, Atmokinesis, Hydrokinesis

Shai

27. března 2017 v 19:22
JMÉNO:Shai
FUNKCE:Bůh osudu
FACECLAIM:Emil Andersson
HRÁČ:A-Team
CHARAKTER:Shai je velice zvláštní a tajemný bůh, který klame vzhledem. Někdy na vás může působit více jako muž, jindy zase jako žena. Záleží na něm, zda si zrovna vybere tu či onu podobu. Má pouze jedno jediné dítě, které plodí výhradně jako muž a jehož matku si pečlivě vybírá. Toto dítě totiž má moc nahlížet do budoucnosti a manipulovat s časem i osudem. Má tedy nesmírnou moc, a tak se Shai už v dávných časech zavázal, že více jak jedno se po zemi pohybovat nebude. Nikdo toho o něm moc neví, zjevuje se málokdy a když už se zjeví, nic o sobě neprozradí.
SCHOPNOSTI:Visions, Metaforming, Touch of Luck, Time

Eset

25. března 2017 v 14:21
JMÉNO:Eset
FUNKCE:Bohyně magie, manželství, mateřství a patronka žen
FACECLAIM:Monica Bellucci
HRÁČ:A-Team
CHARAKTER:Eset jako jedna z mála bohů nemá žádné děti a to proto, že je naprosto věrná Usirovi. Nepohlíží tedy moc kladně na podvádění a zahazování se s jinými. V této oblasti je velice akorátní a ani ji neuslyšíte žertovat na téma sexu, manželství a vztahů. Vůči polobohům chová obvykle docela chladné vztahy - bere je jako levobočky ostatních bohů, produkty nevěry. K ženským potomkům je ale o něco vstřícnější, dovede jim být nápomocná, ovšem na mužskou část pohlíží trochu skrz prsty. Zároveň ovšem taky chápe, že oni nemohou za to, čím jsou a kdo jsou jejich rodiče.
SCHOPNOSTI:Persuasion, Witchery