Siréna

20. října 2017 v 15:00
NÁZEV:
Siréna
KATEGORIE:Příšery
ZPŮSOB ŽIVOTA:Lidožravý, v nouzi se spokojí s chaluhami
ZVLÁŠTNÍ SCHOPNOST:Líbezný hlas využívající poměrné silné Charmspeak.
PŘEDNOSTI:
Díky šupinatému ocasu se dovedou rychle a snadno pohybovat ve vodě, jejich zpěvu se prakticky nedá odolar, pokud nemáte odolnost vůči Charmspeak.
SLABINY:
Oheň, zacpání uší či připravení je o hlas. Zabít se dají běžnými způsoby.
ROZMNOŽOVÁNÍ:
Stahují do vody lidské muže, s nimiž se pak páří a mají sirénní děti.
VÝSKYT:Středozemní moře, čas od času se malá skupinka může vyskytnout i v jiných teplých mořích po světě.
PRŮM. VĚK DOŽITÍ:Neznámý
NEBEZPEČNOST:Bez hlasu 4, s hlasem 6
PŮVOD:Řecko


OBECNÝ POPIS:
Jsou velice podobné mořským pannám, mají stejný šupinatý ocas jako ony, často se věnčí mořskými chaluhami či ukradenými šperky a jsou ještě krásnější než ony. Jejich hrdla ukrývají nádherný hlas lahodící lidským či polobožským uším, málokdo nezasvěcený si uvědomí jeho pravý účel. Skrývá se v něm totiž schopnost Charmspeak, dovedou tedy okouzlit kohokoliv, kdo není bůh, nemá zacpané uši nebo nemá odolnost vůči této schopnosti. Mohou mít rozličné obličeje i vlasy, ale vždy jsou okouzlující.
Avšak na rozdíl od mořských pannen, existuje jen velice málo sirén nakloněných dobru. Většina z nich je zákeřná a úlisná, myslí na třpytivé věci a lidské maso. S oblibou požírají lidské ženy a děti, jejich muže znásilňují a i ty poté sežerou. Občas se najde některá, která vám pomůže, ale vždy za to bude chtít něco na oplátku. Výhodou je, že se čssto dají uplatit šperky a čímkoliv třpytivým a cenným.
 


Komentáře

1 RobertMok RobertMok | E-mail | Web | 18. října 2018 v 10:41 | Reagovat

Только в 27 из 84 жилых комплексах массового сегмента «старой» Москвы на сегодняшний день доступны ипотечные программы без первоначального взноса, подробности смотрите на сайте <a href=http://vuloff-zen.ru>http://vuloff-zen.ru</a>

2 mehEmparia mehEmparia | E-mail | Web | 11. listopadu 2018 v 7:42 | Reagovat

Наш завод Е В Е Л    Д Алексин непрерывно проводит работу над   конечным качеством изгатавливаемой продукции и совершенствует свойства изготавливаемого оборудования,использовав при этом все более новые необычные технические тонкости и методики производства и сборки в Великий Устюг.
Обеспечение потребительского качества выпускаемой продукции в согласовании с очень высокими достижениями технологии в данном направлении в случае воплощении указанных выше  основ и принципов  технической политики.
Завод EELWD производит в Верхнеуральск системный научно-технический производственный цикл: от заготовочного до  автоматизированной и  механической обработки.
Доставка товара В Л Л ДЕ Волгоград осуществляется в предельно короткие временные промежутки.
Наибольшее использование проверенных входе множества лет научно-технических    приемов и методов решения проблем очистки  Канализационных насосных станций  с внедрением  технологических и  сегодняшних изобретений и достижений.

склад металлопроката  - <a href=https://inoxnao.ru/>металлопрокат гост</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama